barfastic

Samsung Galaxy S4 Replacement...

Recommended Posts

Έπεσε απτό αυτί μου....

Μαντάτα:

Ράγισε η οθόνη + Digitizer νεκρό

Λευκά κουμπιά εκτός λειτουργίας

Ακουστικό νεκρό

Μικρόφωνο νεκρό

Bluetooth νεκρό

Κοιτάζω εναλλακτικές, αλλα ψάχνω κάτι με τις ίδιες επιδόσεις, και ίσως σε λίγο μικρότερο "πακέτο"...

Το HTC One φαίνεται αρκετά ωραίο, θα κοίταζα και το S5 αν δεν έβγαινε σε έναν μήνα από τώρα...

Έχετε να προτείνετε κάτι άλλο?

Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφόρησε πρόσφατα η θα το πάρω και σε 1 μήνα θα βγεί G3?

Και είναι και 0.2 ιντσες μεγαλύτερο.... :/ ipad εχω.... δεν θέλω phablet.

Edited by barfastic
Link to comment
Share on other sites

Μπαρφ έχει πολύ λεπτό μπεζελ που το κάνει να κάθεται τέλεια στο χέρι και να συμπεριφέρεται σαν κινητό με οθόνη των 4.7"

Έχει ανακοινωθεί ήδη το επόμενο αλλα και πάλι έχουμε καιρό μπροστά...

Τραβα Αμφιθέας και πάρε το απο το Birdphone που το έχει περίπου 380?

Sent from my Windows Phone 8X by HTC using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόνο lg g2 αυτή την εποχή και η τιμή του τα σπάει γι αυτά που δίνει..η lg μπήκε πολύ δυνατά στα κινητά!

Το htc one είναι ένα εξαιρετικό τηλ αλλά για την περυσινή αγορά..το lg g2 είναι ταχύτερο και έχει 30% μεγαλύτερη μπαταρία τι να συγκρίνεις τώρα..

To One εχει σκ@τα UI.

Όντως συμφωνώ απόλυτα κ ενώ σκέφτομαι για το one m8 με ξενερώνει η ιδέα του χαζού sense..βγαίνει άραγε αυτή η αηδία?

Edited by venisk
Link to comment
Share on other sites

Nexus 5 & HTC One/Μ8 με google edition rom! Οι rom των κατασκευαστών είναι για πέταμα...

Σκατα καμερα το nexus ωραια οθονη το one αλλα οπως ειπα το sense δεν παλευεται!!!

G2 all around κινητο και ταχυτατο με την LG να δινει ρεσιταλ για πρωτη φορα με την rom της

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment
Share on other sites

Σκατα καμερα το nexus ωραια οθονη το one αλλα οπως ειπα το sense δεν παλευεται!!!

G2 all around κινητο και ταχυτατο με την LG να δινει ρεσιταλ για πρωτη φορα με την rom της

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Κανέα andrοιδ δεν είναι σκατά Χρήστο! Ότι έχει Android έιναι ΓΑΜΑΤΟ no matter what.

Link to comment
Share on other sites

Κανέα andrοιδ δεν είναι σκατά Χρήστο! Ότι έχει Android έιναι ΓΑΜΑΤΟ no matter what.

Μια σωστη απαντηση στον Adrian των ακρων!

Χειροτερο και απο το ΚΚΕ μλ ειναι το Ανδροιδ οπως το λες και συ Βασιλειε!

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment
Share on other sites

Μίλησε ο φωτογράφος του iPad! To one βγαίνει και google play έκδοση rom, χωρίς sense.

Μα δεν ασκω φωτογραφικη αποψη απλα απαθανατιζω πραγματα που μου αρεσουν... Δεν το βλεπω απο την πλευρα που το βλεπεις εσυ "φωτογραφε" μου...

Δεν με νοιαζει καν η αναλυση ουτε η ποιοτητα...

Αυτα μονο ο [MENTION=257]Jason[/MENTION] τα ξερει καλα...

[MENTION=3222]barfastic[/MENTION] πηγαινε παιξε με G2, Nexus, One και οτι αλλο θες και κρινε....

Εγω θα σου ελεγα να δεις και ενα Nokia 1020

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Edited by Pastelidis.n.s.
Link to comment
Share on other sites

Μα δεν ασκω φωτογραφικη αποψη απλα απαθανατιζω πραγματα που μου αρεσουν... Δεν το βλεπω απο την πλευρα που το βλεπεις εσυ "φωτογραφε" μου...

Δεν με νοιαζει καν η αναλυση ουτε η ποιοτητα...

Αυτα μονο ο @Jason τα ξερει καλα...

Sent from my iPad using Tapatalk HD

qft. Ολος ο κοσμος βγαζει φωτος για να κρατησει κατι που ειδε, οχι για να το βγαλει σε γκαλερια.

Link to comment
Share on other sites

Μην λέτε σκατά κάτι το οποίο απλά δεν σας αρέσει/βολεύει.

Και μένα δεν μου αρέσει το layout των ρυθμίσεων στο IOS.

Πραγματικα ειμαι τερμα επιεικης με τον ορο σκατα Γιωργο! Εχει παραγινει να πουμε... Ο λαβυρινθος ειναι πιο ευκολος και βολικος!

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Edited by Pastelidis.n.s.
Link to comment
Share on other sites

To nexus έχει μέτρια κάμερα και μικρή μπαταρία..εφόσον υπάρχει η ναυαρχίδα της lg σε λογική τιμή γιατί να πάρει κάτι χειρότερο? Το ότι έχουν πολλά κινητά android δεν σημαίνει ότι παντού είναι καλό το android..τουλάχιστον υπάρχει καλό κ κακό..στο ios δεν υπάρχει τίποτα από τα 2!!

Link to comment
Share on other sites

Πήγα στο public και έπαιξα πολύ γρήγορα με το One, το Nexus, και το G2.

πιο ομαλή λειτουργία φάνηκε να είχε το nexus. ήταν σαν αφρός το σsoftware. και το HTC μου φάνηκε ωραίο σαν υλοποιήση συσκευής και στην αφή. Το G2 μου άρεσε αλλα το κουμπάκι απο πίσο με κάνει και νιωθω λες και παίζω με Κλειτ......

Επίσης διαβάζω οτι το HTC One 2 H οπως το λε΄νε θα ανακοινωθεί στις 25... αντε να βγεί και έναν μήνα μετά.... κρίμα είναι να δώσω τα 400 ευρω και μετα απο ένα μήνα να βγεί πιο καινούργιο?

Link to comment
Share on other sites

Κανέα andrοιδ δεν είναι σκατά Χρήστο! Ότι έχει Android έιναι ΓΑΜΑΤΟ no matter what.

lol ρε, δεν τα έμαθες? Το android πέθανε! - πες [MENTION=747]Pastelidis.n.s.[/MENTION]

Link to comment
Share on other sites

Πήγα στο public και έπαιξα πολύ γρήγορα με το One, το Nexus, και το G2.

πιο ομαλή λειτουργία φάνηκε να είχε το nexus. ήταν σαν αφρός το σsoftware. και το HTC μου φάνηκε ωραίο σαν υλοποιήση συσκευής και στην αφή. Το G2 μου άρεσε αλλα το κουμπάκι απο πίσο με κάνει και νιωθω λες και παίζω με Κλειτ......

Επίσης διαβάζω οτι το HTC One 2 H οπως το λε΄νε θα ανακοινωθεί στις 25... αντε να βγεί και έναν μήνα μετά.... κρίμα είναι να δώσω τα 400 ευρω και μετα απο ένα μήνα να βγεί πιο καινούργιο?

Ναι αλλα και παλι το one θα εχει sense... :/

Δεν ξερω οτι σου κανει κεφι barf...

Ειναι θεμα δυο ημερων το πισω κουμπακι... Βολευει απειρα...

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now