MetallicGR

Διαθέσιμο το iOS 7.1.1 update

Recommended Posts

[NEWS_IMG=Διαθέσιμο το iOS 7.1.1 update]http://www.hwbox.gr/images/news_images/apple.jpg[/NEWS_IMG] Από τις 23 Απριλίου είναι διαθέσιμο για λήψη το νέο update iOS 7.1.1.

Σε γενικές γραμμές είναι ένα μικρό update που διορθώνει μερικά bugs που υπήρχαν στο λειτουργικό της Apple. Μερικές από τις πιο σημαντικές διορθώσεις είναι (για τους χρήστες του iPhone 5S) η βελτιστοποίηση του Touch ID, καθώς μετά από μερικές χρήσεις το σύστημα «ξέχναγε» τα δαχτυλικά αποτυπώματα και οι χρήστες αναγκαζόντουσαν να τα ξανασκανάρουν. Διορθώσεις έγιναν στο on-screen πληκτρολόγιο του κινητού, με την ανταπόκριση του να είναι αισθητά καλύτερη.

Επίσης, έγιναν αλλαγές και στο VoiceOver feature, βελτιώνοντας την απόδοση του. Το iOS 7.1.1 είναι διαθέσιμο για iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5C, και iPhone 5S, όπως και για iPad 2, retina iPads, iPad Air, iPad Mini και τα iPod 5ης γενιάς. Οι χρήστες, το μόνο που έχουν να κάνουν, είναι να επιλέξουν από τις ρυθμίσεις της συσκευής τους το “Software Update”, με το αρχείο να είναι περίπου 19MB και η διαδικασία εγκατάστασης πολύ γρήγορη.

[img_alt=Διαθέσιμο το iOS 7.1.1 update]http://www.hwbox.gr/members/2195-albums379-picture25125.jpg[/img_alt]

Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποιεί και το bt? :hehe:

Θα σου έλεγα και τι άλλο ενεργοποιεί αλλά θα παρεξηγηθείς :hehe:

Στο 4άρι 19MB έσκασε ρε τυχάρπαστε :P

Για το 5S μιλάω εγώ τυχαίε.

Ε τυχαίε.-

Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποιεί και το bt? :hehe:

Ποια ήταν η τελευταία φορά που έστειλες κάτι με bluetooth; Νίκο απάντα μου ειλικρινά όμως ε. Θα με τρελάνετε με αυτά που διαβάζω κάθε φορά για το bluetooth. Εδώ έχω σταμπάρει εσένα που το λες, στο insomnia έχω σταμπάρει 4-5 (πετάγεται κι ο euklidis καμιά φορά :hehe:).

Link to comment
Share on other sites

Και το πάσχα και προχτές έστειλα κάτι φωτογραφίες από το κινητό μου! αλλά δεν το λέω για την χρηστικότητα ο gorillas είχε κολλήσει ένα καιρό με το bt και του την λέω άσχημα τώρα για να τον νευριάσω :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Και το πάσχα και προχτές έστειλα κάτι φωτογραφίες από το κινητό μου! αλλά δεν το λέω για την χρηστικότητα ο gorillas είχε κολλήσει ένα καιρό με το bt και του την λέω άσχημα τώρα για να τον νευριάσω :hehe:

Τι να με νευριάσεις ρε φίλε? :hehe:

Που το BT το έχετε μόνο για μόστρα?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν iPhone users, το νέο update αυξάνει και τη διάρκεια της μπαταρίας σας κατά 16% επιστρέφοντας (όσο μπορεί) στα δεδομένα του iOS 6.

Τελος !!

Τωρα παω να παρω IPhone !!!

.

.

.

.

not !

Και να μιλησω σοβαρα, θα θελα να παρω καποια στιγμη για να δω τι λεει ετσι απλα απο περιεργεια,

αν και ειμαι σιγουρος οτι δεν θα μου δωσει τιποτα παραπανω απο το Android εκτος απο την ποιοτητα

κατασκευης του (κι ας μην ειμαι και σιγουρος για αυτο).

Link to comment
Share on other sites

Και να μιλησω σοβαρα, θα θελα να παρω καποια στιγμη για να δω τι λεει ετσι απλα απο περιεργεια,

αν και ειμαι σιγουρος οτι δεν θα μου δωσει τιποτα παραπανω απο το Android εκτος απο την ποιοτητα

κατασκευης του (κι ας μην ειμαι και σιγουρος για αυτο).

Κάτοχος htc one m8 γελάει δυνατα...ΧΑΧΑΧΑ!!! Δεν έχετε τίποτα ποια iphone users ΤΙΠΟΤΑ!!!

Κ εγώ έκανα το λάθος και το πήρα από περιέργεια...

Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος htc one m8 γελάει δυνατα...ΧΑΧΑΧΑ!!! Δεν έχετε τίποτα ποια iphone users ΤΙΠΟΤΑ!!!

Κ εγώ έκανα το λάθος και το πήρα από περιέργεια...

Εντάξει, απλά στα iPhone λειτουργούν όλες οι κάμερες καλά Mr.M8 User :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Πάντως έπρεπε να κάνουν και ένα αδιάβροχο iphone γιατί έρχεται καλοκαίρι και δεν λέει να πας Μύκονο χωρίς iphone

Μλκ έλιωσα χαχαχαχα!!!

Εντάξει, απλά στα iPhone λειτουργούν όλες οι κάμερες καλά Mr.M8 User

Και μένα μια χαρά δουλεύουν κ οι 2 κάμερες! Αξιοπρεπέστατες φωτογραφίες για κινητό! Όχι τις καλύτερες αλλά σίγουρα από φως σκίζουν!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now