Nickzzz

Δωρεάν το Battlefield 3 από την EA

Recommended Posts

[NEWS_IMG=Δωρεάν το Battlefield 3 από την EA]http://www.hwbox.gr/images/news_images/fps1.jpg[/NEWS_IMG]Η βασική έκδοση του παιχνιδιού προσφέρεται από την εταιρία χωρίς κόστος.

Η σειρά battlefield αποτελεί μια από τις πιο γνωστές σειρές πολεμικών παιχνιδιών πρώτου προσώπου με χιλιάδες χρήστες σε όλο τον κόσμο και στην Ελλάδα. Κύριο χαρακτηριστικό όλων εκδόσεων είναι οι μεγάλοι multiplayer χάρτες που επιτρέπουν διαφορετικά στυλ παιχνιδιού, καθώς δίνεται η δυνατότητα στους παίκτες να χρησιμοποιήσουν οχήματα, αεροπλάνα, ελικόπτερα ακόμα και πολεμικά σκάφη είτε να παίξουν απλά σαν infantry με πολλές διαφορετικές classes με ξεχωριστά χαρακτηριστικά η κάθε μία. Οι πιο γνωστές εκδόσεις του παιχνιδιού είναι οι Battlefield 2, Battlefield:Bad Company, Battlefield 3 και το πιο πρόσφατο Battlefield 4.

Με μία αναπάντεχη κίνηση λοιπόν, η EA προσφέρει δωρεάν σε όλους τους χρήστες την βασική έκδοση του Battlefield 3 που κυκλοφόρησε τον Οκτώβριο του 2011 και βασίζεται στην μηχανή Frostbite 2 που δίνει δυνατότητες πλήρους καταστροφής του περιβάλλοντος. Η διαθέσιμη έκδοση δεν περιλαμβάνει κανένα από τα expansions ή τις δυνατότητες του Premium πακέτου και θα είναι διαθέσιμη μέχρι την Τρίτη 3 Ιουνίου 2014.

Link to comment
Share on other sites

Λεει τπτ το game η μ@@@@ ειναι?

της ποπαρας το μαγκαλι γινεται δικε μου!!!

Χαμος γινεται ρε, πλακα κανεις? Ειδικα αμα εχεις και τιποτα ηχεια 5,1 το ζεις κανονικα χεχε.

Εγω και με τα 2,1 καραγουσταρω την ζωη μου!

( [MENTION=1118]venisk[/MENTION] happy-medium gameplay for ever!!! )

Edited by ChameZX
Link to comment
Share on other sites

της ποπαρας το μαγκαλι γινεται δικε μου!!!

Χαμος γινεται ρε, πλακα κανεις? Ειδικα αμα εχεις και τιποτα ηχεια 5,1 το ζεις κανονικα χεχε.

Εγω και με τα 2,1 καραγουσταρω την ζωη μου!)

η καρτουλα μου βαρεσε κοφτες στα υλτρα αχαχαχαχχα

επεξα λιγο μθλτι 64 χαμος δεν 3εσ τι να πρωτοφας

το σολο μπορει να λεει πιο πολυ

Link to comment
Share on other sites

η καρτουλα μου βαρεσε κοφτες στα υλτρα αχαχαχαχχα

επεξα λιγο μθλτι 64 χαμος δεν 3εσ τι να πρωτοφας

το σολο μπορει να λεει πιο πολυ

παιχτω στα μεντιουμ. εγω απο τα μεντιουμ στα ουλτρα δεν καταλαβα και παρα πολλα να σου πω την αληθεια.

Το παιζω παρα πολυ σμουθ το παιχνιδι παντως, ειμαι υπερκαλυμενος απο την 7850 :D, βεβαια εχω την 2αρα, δεν ξερω κατα ποσο βοηθαει αυτο στο να πηγαινουν ολα ρολοι..

Οσο για το στορι που ειπε ο venisk, εχω ακουσει τα χειροτερα απο ατομα που παιζαν το bf3 παρα πολυ πριν απο εμενα. ολοι το παιζουν για το μουλτι του, πιστευω εκει ειναι που παταει το CoD το Bf, στο στορι του, αλλα τι να το κανεις ενα στορι το οποιο τερματιζεις μεσα σε ενα 8ωρο(με χαλαρο παιχνιδι.)? Κοιτας το μουλτι καθαρα :)

Υ.Γ. για οσους, οπως εγω, δεν ειμαστε εξοικειωμενοι με το παιχνιδι, καλο ειναι να αφησουμε για αρχη τα μαπ 64vs64, γινεται ο χαμος τον χαμον, πραγματικα χανεις τον μπουσουλα. Team Deathmatch ειναι η λυση παιδια, για να μαθαινουμε...

Edited by ChameZX
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now