MetallicGR

Πολύ σύντομα η έναρξη του Steam Summer Sale

Recommended Posts

[NEWS_IMG=Πολύ σύντομα η έναρξη του Steam Summer Sale]http://www.hwbox.gr/images/news_images/steam1.jpg[/NEWS_IMG] Φαίνεται πως οι PC gamers δεν θα περιμένουν πολύ ακόμα για την έναρξη των καλοκαιρινών εκπτώσεων του Steam.

Και αυτό γιατί την εμφάνισή τους έκαναν μία σειρά από μυστηριώδεις κάρτες στο Steam Marketplace και οι οποίες είναι παρόμοιες με τις αντίστοιχες που έκαναν την εμφάνιση τους την ίδια εποχή πέρσι, ενώ μία εβδομάδα αργότερα αποκαλύφθηκε ότι αποτελούσαν μέρος του Steam Summer Sale για το 2013.

Αν και οι συγκεκριμένες κάρτες δεν δίνουν καμία ένδειξη για το πότε θα ξεκινήσει η φετινή καμπάνια, ωστόσο -πλέον- έχει γίνει «παράδοση» για τους gamers, μιας και μετά την εμφάνιση των εν λόγω καρτών ξεκινούν (μετά από λίγα 24ωρα) και οι θερινές εκπτώσεις στην online πλατφόρμα της Valve. Σημειώνεται επίσης, ότι οι φήμες κάνουν λόγο για έναρξη (του Steam Summer Sale 2014) στις 13 Ιουνίου, την ερχόμενη Παρασκευή δηλαδή.

[img_alt=Πολύ σύντομα η έναρξη του Steam Summer Sale]http://www.hwbox.gr/members/2195-albums430-picture29324.jpg[/img_alt]

Link to comment
Share on other sites

Σφαγή γίνεται κάθε χρόνο - αγοράζουν games που ποτέ δεν παίζουν μόνο και μόνο γιατί τα βγάζει το Steam στα 5 δολάρια...

Ποσο δικιο, φιλος μαζεψε πανω απο 150 τιτλους με τις προσφορες και εχει παιξει το πολυ 10!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά τα παιχνίδια που αγοράζω τα παίζω (έχω κάπου 60 ως τώρα)

Η περίπτωση να αγοράσω κάποιο παιχνίδι που ΔΕΝ πρόκειται να παίξω ποτέ είναι υπερ-σπάνια,

περιορίζεται δε, σε games - επιτυχία παλαιοτέρων ετών, ας πούμε 1998 και πίσω, σε έξαλλη τιμή

που τα ματάκια μου δυσκολεύονται να ανταποκριθούν

Σχόλιο: έβαλα 100 ευρώ στη κάρτα για steam only (έχω κάπου 156 στη wishlist)

Σχόλιο 2: κάντε με add σαν φίλο

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now