Recommended Posts

Το δικο μου θα επιστραφεί. :( Κάντε την καλη παλι με έξοδα παραλήπτη. [MENTION=5]GoriLLakoS[/MENTION] pm

Sent from my A0001 using Tapatalk

Γύρισε σήμερα. :P Στείλε μου pls pm εάν είσαι παρών για να ξέρω να το ξαναστείλουν αν είναι. ;)

Link to comment
Share on other sites

Έφτασε ο Πολωνός πόντικας!!

Thank y'all!! :D

saby3a8u.jpg

Sent from my Oneplus One using Tapatalk

EDIT: Η ροδέλα κλικάρει μόνο κάθετα ή προς τα δεξιά? Προς τα αριστερά, τοίχος.

Edited by Spirosssss
Link to comment
Share on other sites

:hehe:

Ναι ωρε σεις, έτσι το δούλεψα όταν ήρθε για να τσεκάρω αν όλα είναι οκ. Απλά έλεγα αν έχει κάνα οδηγό που δίνει καμμιά έξτρα ρύθμιση στα πλήκτρα, φωτισμό κλπ. Γιατί πχ το led είναι συνέχεια αναμμένο ακόμα κ όταν ο υπολογιστής είναι κλειστός.

Sent from my Oneplus One using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

:hehe:

Ναι ωρε σεις, έτσι το δούλεψα όταν ήρθε για να τσεκάρω αν όλα είναι οκ. Απλά έλεγα αν έχει κάνα οδηγό που δίνει καμμιά έξτρα ρύθμιση στα πλήκτρα, φωτισμό κλπ. Γιατί πχ το led είναι συνέχεια αναμμένο ακόμα κ όταν ο υπολογιστής είναι κλειστός.

Ωρέ Σπύρο εδώ σε πιάνω αδιάβαστο. Δεν είναι πρόβλημα αυτό, FEATURE του πόντικα είναι. Ήξερε ότι είσαι και κρυφοκάγκουρας οπότε μια χαρά :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηξη: Σας τρέχει κάνα process TiltWheelMouse.exe από pximouse (Pixart Imaging Inc);;

Όταν είχα το RAT δεν είχα κάτι τέτοιο. Λένε οτι είναι ποντικόdriver και θέλω να το διπλοτσεκάρω μιας και τώρα χρησιμοποιώ το CM

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now