MetallicGR

Το HTC One M8 δέχεται αναβάθμιση σε Android 4.4.3

Recommended Posts

[NEWS_IMG=Το HTC One M8 δέχεται αναβάθμιση σε Android 4.4.3]http://www.hwbox.gr/images/news_images/htc.jpg[/NEWS_IMG] Η HTC ξεκινά να διαθέτει το update 4.4.3 στα One M8 της ανά τον κόσμο.

Η νέα έκδοση φέρνει τις βελτιώσεις της έκδοσης 4.4.4 στην 4.4.3 και έτσι σύμφωνα με δημοσιεύματα, το επόμενο update θα είναι στο Android L για το οποίο η HTC έχει δεσμευτεί ότι θα το "δώσει" στις συσκευές της εντός 90 ημερών από την επίσημη ανακοίνωση από την Google. Το update έχει μέγεθος 592.17 MB και προτείνεται να γίνει μέσω WiFi.

[img_alt=Το HTC One M8 δέχεται αναβάθμιση σε Android 4.4.3]http://www.hwbox.gr/members/2195-albums460-picture31093.jpg[/img_alt]

Link to comment
Share on other sites

Άσε τι να πω εγώ που έχω το m8 αλλά πρέπει να μπεί σε verizon δικτυο για να κάνει αναβάθμιση?...αν δεν βρώ κάπου την original 4.4.3 να την περάσω θα μείνει όπως έχει..βαρέθηκα να παίζω με τις roms...

Link to comment
Share on other sites

...και στην Samsung ακόμα περιμένω 4.4.2.

Nice.

Μη νομίζεις - άντε κανα δυο update να πάρει ακόμα και το M8. Μετά τέλος. Εννοείται προτεραιότητα έχουν οι flagship συσκευές.

Άσε τι να πω εγώ που έχω το m8 αλλά πρέπει να μπεί σε verizon δικτυο για να κάνει αναβάθμιση?...αν δεν βρώ κάπου την original 4.4.3 να την περάσω θα μείνει όπως έχει..βαρέθηκα να παίζω με τις roms...

Δεν νομίζω ότι χρειάζεται verizon δίκτυο... Αλλά σίγουρα πρέπει να έχεις την stock για να μπορέσει να γίνει το επίσημο update.

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ότι χρειάζεται verizon δίκτυο... Αλλά σίγουρα πρέπει να έχεις την stock για να μπορέσει να γίνει το επίσημο update.

Την stock έχω.. 2vtb0ih.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now