MetallicGR

Μοναδική προσφορά από την Sapphire

Recommended Posts

[NEWS_IMG=Μοναδική προσφορά από την Sapphire]http://www.hwbox.gr/images/news_images/sapphire.jpg[/NEWS_IMG] Η Sapphire κληρώνει σε τρεις τυχερούς 3x SAPPHIRE TOXIC Edition R9 290X κάρτες γραφικών.

Η κάρτα της εταιρεία εξοπλίζεται με τον πλέον ταχύτερο πυρήνα της AMD Hawaii XT και χρονίζεται στα 1100 MHz ενώ συνοδεύεται από 8 GB μνήμης RAM, που είναι υπερ-αρκετή ακόμα και για 4K Gaming. Το σημαντικότερο όλων όμως, είναι ότι η συγκεκριμένη GPU υπάρχει μόνο σε τρία κομμάτια με την αξία της να είναι αρκετά υψηλή! Για να τις κερδίσετε αρκεί να εγγραφείτε στον ιστότοπο της Sapphire και να ακολουθήσετε τον σύνδεσμο εδώ και πατώντας το κουμπί "Enter the contest now!!". Ο διαγωνισμός τελειώνει στις 10 Αυγούστου 2014 στις 11:59 PM EST.

Σημείωση: Για να διεκδικήσετε τις εν λόγω κάρτες, δεν χρειάζεται να έχετε στην κατοχή σας κάποιο προϊόν της εταιρείας.

[img_alt=Μοναδική προσφορά από την Sapphire]http://www.hwbox.gr/members/2195-albums460-picture31374.jpg[/img_alt]

Edited by MetallicGR
Link to comment
Share on other sites

hell yeah!!! :gizmo:

βασικα ακομα δεν την εχω βάλει στο σύστημα την πρώτη, είναι κάτω απο την σελλα στο μηχανάκι, ψαχνω να βρω ευκαιρία να την περάσω σπίτι χωρίς να την πάρει χαμπάρι η γυναίκα. :whip: Αυριο ελπίζω να βρω την ευκαιρία να τρεξω και κανα bench/game.

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο μισω χρονο εκανα την Sapphire HD7870 Ghz register...(ηταν να την εκανα πιο πριν αλλα βαριομουνα...)

BTW... μου εχει βγει λιγακι ελαττοματικη, κανει Coil οπως καποιοι το αποκαλουν, δηλαδη τα κυκλωματα της κανουν ηχο στην συχνοτητα των Frame per Second, αποτι εχω καταλαβει. Ναι, μιλαω για το γνωστο που στα 1000+ fps η VGA κανει γρηγορο tic-tic αλλα σε εμενα το κανει και σε χαμηλοτερα frames ακομα και στα 15 fps...!!!Δεν εχω βρει λυση...

Link to comment
Share on other sites

... είναι κάτω απο την σελλα στο μηχανάκι, ψαχνω να βρω ευκαιρία να την περάσω σπίτι χωρίς να την πάρει χαμπάρι η γυναίκα....

:hehe: :hehe: Scanner Αεροδρομίου η φάση? :hehe:

- Όχι αγάπη μου...10? είχε αυτή η βλακεία... :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


  • Forum Statistics

    • Total Topics
      38.5k
    • Total Posts
      434.5k
  • Member Statistics

    • Total Members
      7,516
    • Most Online
      22,501

    Newest Member
    JeanetteJana
    Joined
  • Who's Online (See full list)

    • There are no registered users currently online