MetallicGR

Apple: "Ψαλίδι" 200 θέσεων εργασίας στην Beats Audio

Recommended Posts

[NEWS_IMG=Apple: "Ψαλίδι" 200 θέσεων εργασίας στην Beats Audio]http://www.hwbox.gr/images/news_images/apple.jpg[/NEWS_IMG] Μετά την πολυσυζητημένη αγορά της Beats Audio από την Apple, η τελευταία ετοιμάζεται να κόψει περίπου 200 θέσεις εργασίας.

Συγκεκριμένα, το 9to5Mac που εξέδωσε πρώτο τις εν λόγω πληροφορίες, μιλά για απολύσεις 200 εργαζομένων της Beats Audio που είναι στην ουσία το 40% του εργατικού δυναμικού της εταιρείας παγκοσμίως. Εδώ να σημειώσουμε πως η εξαγορά της Beats Audio κόστισε στην Apple περίπου 3 δις. δολάρια, κάνοντάς την, την μεγαλύτερη αγορά της Apple στην ιστορία της.

[img_alt=Apple: "Ψαλίδι" σε 200 θέσεις εργασίας στην Beats Audio]http://www.hwbox.gr/members/2195-albums464-picture31458.jpg[/img_alt]

Link to comment
Share on other sites

γιαυτα που προσφερει πιστευω ειναι το αντιθετο

φαντασου να εισαι ομως εργαζομενος πριν την εξαγορα

λες "ναι 1000 μπραβο, μαζι με τους αλλους πηγαμε την εταιρια αυτη τοσο ψηλα" κτλ

και ερχεται η απλ και τσαααααααααααααακ τραβα σπιτι σου

Link to comment
Share on other sites

True that, αλλά η αλληλεγγύη μου ξεφτίζει πολύ πριν τον Ατλαντικό οπότε και συνεχίζω να παίζω χαρωπός το γιουκαλίλι μου με κάτι τέτοια νεα... :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Λόγο υπερβολικής ποιότητας ήχου κάναν κάποιες υποχωρήσεις για να μπορέσουν να ακολουθήσουν κ οι υπόλοιποι :hehe:

οχι πες τι σου θυμιζει

αφου εδω τοχεις :hehe:

Link to comment
Share on other sites

True that, αλλά η αλληλεγγύη μου ξεφτίζει πολύ πριν τον Ατλαντικό οπότε και συνεχίζω να παίζω χαρωπός το γιουκαλίλι μου με κάτι τέτοια νεα... :hehe:

Ατακαδόρος ο Τασάρας τώρα τελευταία :hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now