MetallicGR

iPhone 6L 5.5" με μπαταρία 2915 mAh

Recommended Posts

[NEWS_IMG=iPhone 6L 5.5" με μπαταρία 2915 mAh]http://www.hwbox.gr/images/news_images/apple.jpg[/NEWS_IMG] Φαίνεται πως το επερχόμενο "μεγάλο" iPhone της Apple θα εξοπλίζεται με μπαταρία που θα αγγίζει τα 2915 mAh iPhone 6L δίνοντας τέλος στην ... καθημερινή φόρτιση του smartphone!

Εκτός από αυτό το μεγάλο iPhone 6 των 5.5 ιντσών αποκαλείται "iPhone 6L" (πιθανότατα από το Large!) σύμφωνα με την πηγή του VRZone και εμφανίστηκαν πληροφορίες για την μπαταρία του, όπου στο απλό iPhone 6 θα είναι 1810 mAh και στο μεγάλο iPhone 6L 2915 mAh. Περισσότερες πληροφορίες όσο πλησιάζουμε στην επίσημη ανακοίνωσή τους.

[img_alt=iPhone 6L 5.5" με μπαταρία 2915 mAh]http://www.hwbox.gr/members/2195-albums460-picture31771.jpg[/img_alt]

[img_alt=iPhone 6L 5.5" με μπαταρία 2915 mAh]http://www.hwbox.gr/members/2195-albums460-picture31772.jpg[/img_alt]

Link to comment
Share on other sites

Καλά δεν έχει και ιδιαίτερη σημασία στην apple η μπαταρία..ούτε ο επεξεργαστής ούτε η ram ούτε o αποθηκευτικός χώρος..απλά να κάνει την δουλειά του οπότε τι είναι??? :hehe: [MENTION=2195]MetallicGR[/MENTION]

Link to comment
Share on other sites

τα 5,5αρια μια χαρα χωρανε σε τσεπη παντελονιου νορμαλ ανθρωπου ή σακακι αν εισαι μπιζνεσμαν σαν τον [MENTION=1152]caution[/MENTION]

τωρα ναι σε κατι περιεργα κολλητα με κατι τσεπουλες που δε χωρανε ουτε τρια 2ευρα μαζι, σαν αυτα που φοραει ο [MENTION=461]George_o/c[/MENTION] , τοτε ναι, θες τσαντα για να το κουβαλας μαζι σου.

Link to comment
Share on other sites

τα 5,5αρια μια χαρα χωρανε σε τσεπη παντελονιου νορμαλ ανθρωπου ή σακακι αν εισαι μπιζνεσμαν σαν τον [MENTION=1152]caution[/MENTION]

τωρα ναι σε κατι περιεργα κολλητα με κατι τσεπουλες που δε χωρανε ουτε τρια 2ευρα μαζι, σαν αυτα που φοραει ο [MENTION=461]George_o/c[/MENTION] , τοτε ναι, θες τσαντα για να το κουβαλας μαζι σου.

Ήθελα να 'ξερα τι σας δίνουν εκεί στο δικηγορικό γραφείο και μετά έρχεσαι και γράφεις τέτοια πράγματα εδώ μέσα :hehe:

Το αν βολεύουν ή όχι οι 6", θα σας πω σε λίγες μέρες, ο αδερφός μου περιμένει το Lumia 1320 μες στη βδομάδα. Νομίζω στην καθημερινότητα δεν βολεύουν για κανένα λόγο, αλλά ας περιμένω να δω από κοντά. Για μένα, το ιδανικό είναι 4.7-5.2", γιατί και η 5.5άρα του Note3 μου κάνει σα να ξεφεύγει λίγο.

Link to comment
Share on other sites

δε μιλησα για 6αρια. Μιλησα για 5,5.

σιγουρα στο να μιλας με τη συσκευη, βαλε βγαλε τσεπες, και αμα βαλεις και θηκη θα ξεφευγει το θεμα ΑΛΛΑ θα το συνηθισεις+μετα θα σου φαινοντε μικρα τα αλλα.

Link to comment
Share on other sites

Για μένα, το ιδανικό είναι 4.7-5.2", γιατί και η 5.5άρα του Note3 μου κάνει σα να ξεφεύγει λίγο.

5.7 ρε συ ψηλέ... 5.5 είχε το Note 2.

800? δώσαμε για αυτές τις 0.2 ίντσες... ούτε γκόμενες να ήμασταν...

κι εσύ έρχεσαι και μας τις κόβεις...

Link to comment
Share on other sites

τωρα ναι σε κατι περιεργα κολλητα με κατι τσεπουλες που δε χωρανε ουτε τρια 2ευρα μαζι, σαν αυτα που φοραει ο [MENTION=461]George_o/c[/MENTION] , τοτε ναι, θες τσαντα για να το κουβαλας μαζι σου.

Μάλλον με τον Γιώργο μοιάζω τότε! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

αν στεκουν τα σπεκς, το battery life θα το εδινα στο iphone. Οχι οτι θα κραταει ποιος ξερει ποσο αλλα πιστευω θα κραταει περισσοτερο απο το Α.

Link to comment
Share on other sites

5.7 ρε συ ψηλέ... 5.5 είχε το Note 2.

800? δώσαμε για αυτές τις 0.2 ίντσες... ούτε γκόμενες να ήμασταν...

κι εσύ έρχεσαι και μας τις κόβεις...

:hehe::hehe: Sorry ρε ψηλέ, παρασύρθηκα και ξέχασα τις 0.2 :hehe:

Πωλείται 5S με τις ζελατίνες του και εντός εγγύησης! Πληροφορίες σε πμ :P

Στο 4.7 ή στο 5.5άρι θα πας; :D

Don't like those sizes :/

Ελπίζω και τα μικρότερα να παραμένουν full flagships και να μην μπουν σε λογική "samsung mini"...

Έχεις κάτι με τα μεγέθη εσύ. Ρε οι 4.7 είναι χαρά, οι 5 είναι ακόμα καλύτερα. Σε 1 βδομάδα μέσα θα πιάνεις iPhone 4S και θα νομίζεις ότι κρατάς Nokia 3310 :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Στο 4.7 ή στο 5.5άρι θα πας; :D

Μπορεί και σε τίποτα. Θέλω πρώτα να πάω να το δώ αν θα είναι οκ στο χέρι μου.

Επειδή το iPhone5 το είχα στραβώσει και το είχα κακομεταχειριστεί, το 5S

το έχω ακόμα με μαμά ζελατίνες και θήκη από την Day0. Φαντάσου τώρα, μετά απο σχεδόν 9 μήνες,

λέω να αλλάξω μπροστά ζελατίνα επειδή έχει θαμπώσει αλλά όλο το τηλέφωνο έιναι σε εργοστασιακή

κατάσταση :P

Με βλέπω να με βγάζει και αυτό 3-4 χρόνια όπως το 3GS.

Link to comment
Share on other sites

Έχεις κάτι με τα μεγέθη εσύ. Ρε οι 4.7 είναι χαρά, οι 5 είναι ακόμα καλύτερα. Σε 1 βδομάδα μέσα θα πιάνεις iPhone 4S και θα νομίζεις ότι κρατάς Nokia 3310 :hehe:

ν..NOPE!

Την βλέπεις αυτή την ανίσωση; -> 6>5>4>3.5 Μαθηματικά ισχύει. Για κινητά δεν ισχύει :hehe: Θα δείτε ότι κάποια στιγμή (στο άμεσο) θα περάσει το craze με τα παντοφλοκινητά που αγοράζετε και τα flagship θα ξαναέρθουν στα κανονικά μεγέθη.

Link to comment
Share on other sites

Ναι απλά έχεις κινητό και tablet μαζί. Όταν αρχίσεις το surf στο 5.5 και μετά πιάσεις μικρό απλά το αγνοείς. Έχω note 2 και lumia 620. Αν κ στο lumia έχω ίντερνετ κ γραμμή δουλειάς χρεισιμοποιω το note για αν χρειαστώ να δω κάτι στο ίντερνετ. Το 4.5 και κάτω είναι απαγορευτικό για μένα πια στο Internet.

Link to comment
Share on other sites

Το αν βολεύουν ή όχι οι 6", θα σας πω σε λίγες μέρες, ο αδερφός μου περιμένει το Lumia 1320 μες στη βδομάδα. Νομίζω στην καθημερινότητα δεν βολεύουν για κανένα λόγο, αλλά ας περιμένω να δω από κοντά. Για μένα, το ιδανικό είναι 4.7-5.2", γιατί και η 5.5άρα του Note3 μου κάνει σα να ξεφεύγει λίγο.

I always deliver :hehe:

http://www.hwbox.gr/free-zone/18438-ti-agorasa-prosfata-page_75.html#post518567

Link to comment
Share on other sites

ειμαι καρφωτός για το 6ρι στις 4.7 οι οποιες ειναι οριο για μενα, οι 5 σκεψου μου φαίνονται too much γιατι μιλάω πολύ στο τηλ. και κυκλοφορώ πολύ με μοτόρι.

Το πρόβλημα μου είναι οτι εχω καλομάθει με το 64ρι 4s και δεν συμβιβάζομαι πλεον με κατι πιο low storage :hehe:

Link to comment
Share on other sites

ειμαι καρφωτός για το 6ρι στις 4.7 οι οποιες ειναι οριο για μενα, οι 5 σκεψου μου φαίνονται too much γιατι μιλάω πολύ στο τηλ. και κυκλοφορώ πολύ με μοτόρι.

Το πρόβλημα μου είναι οτι εχω καλομάθει με το 64ρι 4s και δεν συμβιβάζομαι πλεον με κατι πιο low storage :hehe:

Μαζί σου, νομίζω το 5.5αράκι είναι too much, ενώ οι 4.7" είναι εύκολες στην καθημερινότητα και μόλις το συνηθίσεις δεν θα θες να το αλλάξεις Κωστή ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now