venisk

Corsair obsidian 900D

Recommended Posts

τον ξεφτιλησατε τον κακομοιρο τον venisk το χερι οχι απλα μπηκε βαθεια στην τσεπη , την εσκισε !!!

σωρααααιιιιιοοοοοοοος ρεεεεε

τωρα που θα πω στον στουρναρα οτι εδωσες 400ε για υδροψυξη να δεις που θα σου ερθουν κατι χαρατσαροι !!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες! :D

Νικόλα μεγειές ρε!

Αρχικά +1 για το 13-19! Ντουλάπα πήρες.. δεν σε νοιάζει το μεγάλο curve ratio του 13-19. Η αντλία θα δουλεύει πιο άνετα (άρα και με λιγότερο θόρυβο) ενώ παράλληλα θα έχεις και αυξημένη ροή στο κύκλωμα σου.

Σε γενικές γραμμές το καλάθι είναι κομπλέ, αν θέλεις όμως να με ακούσεις - κάνε μια έρευνα αγοράς.. Μην κολλάς στην Ek, υπάρχουν αρκετές εταιρείες εκεί έξω. Μπες για λίγο window shopping να δείς τι παίζει..

Αν το καλαθάκι ήταν δικό μου, μόνο το block θα ήταν Ek..

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη ευχαριστώ για τ απάντηση σου..Θα μπορούσες να μ προτείνεις μια λύση αλλά από ένα μαγαζί?

Μπορώ δλδ να βάλω λίγο πιο μεγάλους σωλήνες ρακορ κ κάνω δουλειά?

Edited by venisk
Link to comment
Share on other sites

γιαννη ο νικος κοιτάει 5.25 τανκ μαζί με αντλία για πρακτικούς λόγους . θέλουμε κάτι απλό και ποιοτικό με μικρή διαδρομή σωλήνας. το πακέτο σου είναι πολύ καλό αν θα έμπαινε και η κάρτα στο κύκλωμα αλλα μονο με το cpu δεν νομιζω να στρώνει όμορφα το τανκ και η διαδρομή .

κατα τα αλλά συμφωνώ στα φανς και το λάστιχο

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ ρε Γιάννη αλλά δεν μου αρέσει αισθητικά αυτή η λύση..θέλω 5.25 να φαίνεται από μπροστά.

Άλλαξα όπως είπες τους σωλήνες και τα ρακορς..δυστυχώς δεν έχει σε στοκ μαύρα και τρελαίνομαι!!! :hehe:

yknWCrf.jpg

Edited by venisk
Link to comment
Share on other sites

sleeve επειγόντως και επίσης βάλε και κάτι άλλο μέσα. Φαντάζομαι η 980Ti θα μπει σε νερό?

Δεν ξέρω αν αξίζει το κόπο, το νερό στην κάρτα αξίζει για ανθρώπους που κρατάνε την κάρτα για χρόνια.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now