hwbot

HwBox Hellas O/C Team: SuperPi 32M Scores

Recommended Posts

Περιμενα κατι καλυτερο με 8 .Αν και εισαι και 20MHZ κατω δεν νομιζω να κανει αυτο την διαφορα.Anw nice result :D

και εδω εχει και CW και τα σχετικα.και εγω καλυτερο περιμενα αλλα θελω αλλες μνημες.σιγα σιγα να χώσω και το7αρη..έβγαλα και αλλα run και με 7-9-7 και αλλα λιγο χειρότερο δεν κανουνε η μνημες για αυτη τη δουλεια!

Link to comment
Share on other sites

κιμωνα για καποιους το οτι εκανες κατι ανηκει στα ψηλα γράμματα και δεν φτανει ουτε αυτο.λίγοι ειναι που μπορούνε να καταλαβουνε πως και τι εφτασες εκει αλλα οταν λες κατι νομιζουνε οτι τα λες απο κακια και οτι πας να τους μείωσης, οτι ξερεις περισσότερα και εκεινοι λιγότερα ,λογο οτι ειναι πιο παλιοι στο θεμα ++, και συνεχεια κανουνε quote ,με κανανε ρεζιλι και καλα για την Pure για να γελασει εδω το forum, με κανανε report στο box εχθες, και τους ευχαριστω γιατι μαθαινω και καινουρια πραγματα μερικες φορες εκτός απο τα βασικά.αλλα περα απο τα λογια υπαρχουνε και οι πραξεις που εγω έχω στερηθεί αρκετα πραγματα για να κανω αυτα, που μπορουσα να ειχα αγορασει π.χ αυτοκίνητο γιατι οχι?αλλα το γουστάρω και τα χώνω εκεί όπως ξερουνε οι περισσοτεροι..εγω ας πούμε ξερω τι μου λειπει στο θεμα αυτό και σιγα σιγα θα το αναπληρώσω και γενικότερα παντα θα προσπαθώ για το καλυτερο,δεν κανω πωταθλητισμο την @υλα μου κανω και νομίζω οτι εδω μέσα εγω μπήκα για να βρω ανθρώπους περισσότερους ιδιους με εμενα για να ανταλασουμε γνωμες και οχι μονο!

μπορει παλι να εγινα κακος και να ακοληθησουνε χιλιαδες μηνηματα αλλα ειπα αυτα που ο οπιοσδηποτε θα ενιωθε στη θεση μου ασε που οι περισσοτεροι τα ξερετε!!

Tony, εγώ είπα για την Pure και δεν σε έκανα ρεζίλι. Γιατί να νιώθεις ρεζίλι που είπα κάτι που έκανες?

Αλλά επειδή για μένα καταλαβαίνω πώς λές, εγώ δεν ασχολούμαι με το Bot και δεν σε ένανα κανένα report.

Και επειδή λές για αισθήματα και το ότι έγινες κακός και πώς θα ένιωθε κάποιος στην θέση σου...σκέψου λίγο αντίστροφα...και σκέψου τι θα έπρεπε να νιώθει και τι να πράξει κάποιος στην δική μου θέση με αυτά που έχεις κάνει εσύ.

Link to comment
Share on other sites

Tony, εγώ είπα για την Pure και δεν σε έκανα ρεζίλι. Γιατί να νιώθεις ρεζίλι που είπα κάτι που έκανες?

Αλλά επειδή για μένα καταλαβαίνω πώς λές, εγώ δεν ασχολούμαι με το Bot και δεν σε ένανα κανένα report.

Και επειδή λές για αισθήματα και το ότι έγινες κακός και πώς θα ένιωθε κάποιος στην θέση σου...σκέψου λίγο αντίστροφα...και σκέψου τι θα έπρεπε να νιώθει και τι να πράξει κάποιος στην δική μου θέση με αυτά που έχεις κάνει εσύ.

προσωπικά σε εσενα νομίζω δεν εχω κάνει κατι εκτος αν εχω κανει κατι και δεν το θυμαμαι!

και οσο για την Pure που λες δεν νομιζω να το ειπες για να μου δωσεις συγχαρητηρια !!

εγω τα βαρεθηκα ολα αυτα περι σουπα μουπες δεν αντεχω αλλο ποια ας ξεκαθαρισει ο καθενας την θεση του και αμα θελετε να ειμαι εδω η οχι και την κανω κιολας γιατι μαλλον καταλαβαινω οτι μερικοι δεν γουσταρατε τα εχετε βαλει μαζι μου και ψαχνεστε να βρειτε διαφορα.

αυτος ειμαι και σε οποιον αρεσω ,εγω την θεση μου την εχω ξεκαθαρισει τηλεφωνικώς στα ατομα που γουσταρω και τα λεμε !

και γοριλλα εσυ εισαι καλο παιδι τουλαχιστον ετσι ειχα καταλαβει εγω δεν πέφτω εξω αλλα φαίνεται καποιοι βαζουνε το χερακι τους!!

και αν εχω κανει ποια κατι τοσο κακο που ολοι δηλαδη ειναι αθωες περιστέρες κλειστε με φυλακή!

καλα να περνάτε και καληνυχτα σας!

Link to comment
Share on other sites

Tι εννοεις προς τι?

Μετα απο παλαιοτερες δοκιμες και δικες μου και καποιου αλλου :D μου αρεσει αυτο το maxmem

Edit: Οι μνημες παιζουν εκει...με 2:8 γιατι στο 2:10 το Uncore ηταν 4400 φευγα

Εμενα παλι δεν μ αρεσει πολυ το run...216pp vταξει δεν ειναι και ασχημο αλλου ουτε πολυ καλο...οπως το ειπες Γιωργη καλο...

Edited by Pastelidis.n.s.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now