Recommended Posts

<a href="http://www.hwbox.gr/content.php?r=317-Intel-CPU-Round-Up">[NEWS_IMG=]http://www.hwbox.gr/members/3682-albums485-picture34087.jpg[/NEWS_IMG]</a>

Τι νέο έχουν να μας επιδείξουν οι Haswell-E και Devil's Canyon; Στο σημερινό συγκριτικό παίρνουμε τους Core i7-5960X, Core i7-4790K, Core i5-4690K καθώς και τον Pentium G3258 και τους θέτουμε αντιμέτωπους με τους Sandy Bridge και Ivy Bridge! Πως τα καταφέρουν; Οι απαντήσεις σε ένα μοναδικό review που σας προσφέρει το HwBox!

<center>[img_ALT=Mega Intel CPU Round Up 2014]http://www.hwbox.gr/members/3682-albums485-picture33967.jpg[/img_ALT]</center>

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Διαβασμα καλο Σαββατο ή Κυριακη, ηρεμα με το καφεδακι.

Βρηκες και εσυ μερα να το κανεις published..

Ένα πράγμα θα πω μόνο κι αυτό με το ζόρι, γιατί μπροστά σε τέτοια δουλειά

και ανάλυση τα λόγια είναι περιττά:

Ας το κάνει ένας μετάφραση στα αγγλικά και να το ανεβάσετε στα ξένα site.

Θα βοηθήσει πολύ κόσμο από τα νύχια του marketing των εταιρειών !!

Bookmarked, for futured proof at least...

Edited by E||hnas
Link to comment
Share on other sites

Το περίμενα πως και πως καιρό τώρα, απλά ε κ π λ η κ τ ι κ ό review απόλυτα κατανοητό και into the point, μπράβο σε όλους σας, πιστεύω ότι είναι αν οχι το καλύτερο σίγουρα μέσα στα top three review/συγκριτικά που έχω διαβάσει έως σήμερα! :T:

Συγχαρητήρια σε ολο το team :)

Edited by mortisboy
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν έχω τελειώσει το διάβασμα αλλά θέλω να σας συγχαρώ!!Έχω να δώ τόση καλή δουλειά πολύ καιρό ακόμα και σε ξένα sites..Μπράβο και ευχαριστούμε για τον χρόνο που σπαταλήσατε!!!Με βοηθήσατε να αποφασίσω και τι cpu θα βάλω σε ένα ανηψάκι μου να παίζει τα παιχνιδάκια του!!Οι i3 φάγανε πόρτα!!

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά ένα πλήρες συγκριτικό με ΤΕΡΑΣΤΙΑ δουλειά για να μπορέσει να βγει! Τα συγχαρητήρια μου παίδες!!! :T: Σίγουρα πολλές σελίδες είναι για bookmark στο συγκεκριμένο Review!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό μπράβο :)

Μόλις το τελείωσα και μεταξύ πολλών κρατάω αυτή την σελίδα bookmarked, για όσους προτείνουν 500ευρους επεξεργαστές σε gaming συνθέσεις...

Ποιος έχει προτείνει εδώ μέσα 500 ευρώ επεξεργαστή για gaming?

Link to comment
Share on other sites

Διαβασμα καλο Σαββατο ή Κυριακη, ηρεμα με το καφεδακι.

Βρηκες και εσυ μερα να το κανεις published...

Σοορυ μαν! :hehe: Με το πάσο σου... ;)

Ποιος έχει προτείνει εδώ μέσα 500 ευρώ επεξεργαστή για gaming?

Όχι εδώ συγκεκριμένα, γενικά συμβαίνει πάντως.

Edited by Astalavista
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ρε ΓιωργοΛουκάδες και λοιποί βοηθοί καθώς και όσοι μας παραχώρησαν εξοπλισμό aka [MENTION=771]sofos1990[/MENTION] [MENTION=320]junior-21-[/MENTION] και όποιον άλλον ξεχνάω!

Γιώργο, τρομερή δουλειά, οι πρώτες σελίδες είναι τόσο beefy και υπερφτορτωμένες με πληροφορίες που

δεν ήξερα και δεν είχα διαβάσει/δεί ποτέ μου! Ίσως είναι το απόλυτο άρθρο κατανόησης επεξεργαστών!

Οι τελευταίες σελίδες με τα αποτελέσματα τα λένε όλα και είναι απολύτως κατανοητά για όποιον

κάνει ερωτήσεις του τύπου - Έχω παλιό CPU αλλά θέλω να πάω σε άλλο!

Άντε και με AMD τα ίδια σύντομα :hehe:

Και πάλι μπράβο! Είμαι καταενθουσιασμένος με το όλο review :T::D

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια παιδια, εξαιρετικο!!!!

Εχετε πιασει ολες τις συγχρονες ''παραλλαγες'' - πλατφορμες ,σε standard και o/c καταστασεις,

Αναλυτικοτατες επεξηγησεις για την ορολογια,specs,klp χωρις ομως να κουραζουν

Και τελος φαινεται ξεκαθαρα οτι ειναι ενα mega test-review απο εμπειρους ΧΡΗΣΤΕΣ προς ΧΡΗΣΤΕΣ και οχι σαν καποια αλλα ''καθοδηγουμενα'' review που συνανταμε σε διαφορα site.

Kαι παλι ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ !!!

Link to comment
Share on other sites

φοβερη δουλεια παιδια, μπραβο !!! να δωσω και ενα tip για τους φιλους του Flight Simulator Χ και να πω οτι ενας Pentium G3258 στα 4,5Ghz αποδιδει πολυ καλυτερα σε αυτο το παιχνιδι απο εναν 4670Κ στα 4,2Ghz, αναμενομενο βεβαια μια και το FSX ειναι παλιο και η υποστήριξη πολλαπλων πυρηνων του Acceleration patch δεν βοηθα τους 4 πυρηνους σε σχεση με τους 2πυρηνους. Οσοι λοιπον εχετε ή ειχατε καημο να τρεξετε το συγκεκριμενο παιχνιδι με καλα FPS ο συγκεκριμενος επεξεργαστης ειναι η καλυτερη επιλογη αυτη την εποχη.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now