MetallicGR

Cooler Master Elite 120 Advanced White Mini-ITX Case Review: Petite!

Recommended Posts

έχω το συγκεκριμένο κουτί σε μαύρο, εδώ και ενάμιση χρόνο (το δικό μου μάλιστα έχει και DIY οθόνη!! :glee: ). Πραγματικά από τα πιο τίμια ~50? που έχω δώσει. Δεν χρησιμοποιώ καν GPU αφού για την χρήση που το θέλω, μου αρκεί η iGPU, αλλά ο χώρος για δίσκους και η καλή του ψύξη μέτρησαν στα θετικά.

Θα ήταν τέλειο (τουλάχιστον για μένα), αν το μπροστινό του ήταν σαν των elite 110/130 (διάτρητο) ( και μια διορθωσούλα εδώ, τα 110/130 είναι τα τελευταία της CM, όχι το 120, αυτό είναι το πιο παλιό).

Link to comment
Share on other sites

έχω το συγκεκριμένο κουτί σε μαύρο, εδώ και ενάμιση χρόνο (το δικό μου μάλιστα έχει και DIY οθόνη!! :glee: ). Πραγματικά από τα πιο τίμια ~50? που έχω δώσει. Δεν χρησιμοποιώ καν GPU αφού για την χρήση που το θέλω, μου αρκεί η iGPU, αλλά ο χώρος για δίσκους και η καλή του ψύξη μέτρησαν στα θετικά.

Του πηγαίνει παααααααρα πολύ το mod! Well thought & well done! :T:

Συγχαρητήρια luke για το review :T: :T: Τίμιο κουτάκι, πάντα μου άρεσε η "άπλα" που προσφέρει για κάρτες γραφικών.

Link to comment
Share on other sites

Σκοτώνει η τιμούλα, πράγματι!

Το συγκεκριμένο σουλούπι δεν με ψήνει προσωπικά, μιας και σπανίως μετακινώ συστήματα και το footprint του δεν είναι και μικρό για γραφείο, αλλά ναι, μπορώ να καταλάβω το appeal του.

Μάσησες σίδερα μεταλλικέ :T:

Link to comment
Share on other sites

έχω το συγκεκριμένο κουτί σε μαύρο, εδώ και ενάμιση χρόνο (το δικό μου μάλιστα έχει και DIY οθόνη!! :glee: ). Πραγματικά από τα πιο τίμια ~50? που έχω δώσει. Δεν χρησιμοποιώ καν GPU αφού για την χρήση που το θέλω, μου αρκεί η iGPU, αλλά ο χώρος για δίσκους και η καλή του ψύξη μέτρησαν στα θετικά.

Θα ήταν τέλειο (τουλάχιστον για μένα), αν το μπροστινό του ήταν σαν των elite 110/130 (διάτρητο) ( και μια διορθωσούλα εδώ, τα 110/130 είναι τα τελευταία της CM, όχι το 120, αυτό είναι το πιο παλιό).

Όντως η οθόνη του πάει τέλεια! Αν έβαζες και πιο σκούρα LED για να ταιριάζουν με το μπλέ του Power Button θα ήταν σαν

εργοστασιακό!

Good job there :T:

Εμένα το σουλούπι του 120 μ'αρέσει πάρα πολύ και αντικειμενικά το θεωρώ πολύ αποδεκτό σχήμα!

Το μαύρο δεν με ενθουσιάζει, αλλά το άσπρο χρώμα του δίνει άλλη πνοή και μου κάνει λίγο πιο chic!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now