STORM1978

Custom υδρόψυξη για το κουτί μου.

Recommended Posts

Όπως λέει στον τίτλο θα ήθελα γνώμες για custom υδρόψυξη για το κουτί μου και αν γίνεται 2 ειδών, μια οικονομική που να ξεπερνά όμως την 240Μ και την καλύτερη δυνατή σε λογικά οικονομικά πλαίσια. Αν σας κουράζω πείτε μου. Thanks.

Link to comment
Share on other sites

το 400r εχει υποδοχες για customies? αν δεν εχει θα πρεπει να πιασεις το dremel και να κανεις μοντες να τα χωρεσεις ολα σωστα [ εκτος αν πας σε bay res pump , dunno ]

ο μπυροκαταποσεας λογικα θα μπορει να σε προσανατολισει

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=14187]STORM1978[/MENTION] Θέλεις διπλό ψυγείο και μόνο για CPU ψύξη?

Την θέλεις για κάθε ημέρα, για κάτι άλλο ή επειδή κλοκάρεις για να κοντράρει καλύτερα το CPU σου με πολύ ρεύμα?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν θα ήθελα μια λύση για cpu μόνο αλλά με πιθανή επέκταση σε vga αργότερα σχετικά οικονομική και μια ολοκληρομένη λύση και για τα 2 για το O/C.

Μπορεί να είμαι τεχνικός αλλά το custom watercooling δεν το κατέχω καν.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή λέτε για την Η240-Χ και αν μου την δώσει να αλλάξω tubings αργότερα για κάρτα γραφικών αφού αντέχει η αντλία?

Κάτι τέτοιο σε custom υλοποίηση πόσο θα πήγαινε?

Και τέλος να κάνω κάτι τέτοιο ή να μείνω με την 240Μ και να περιμένω κάποια στιγμή το ''θεριό'' που είναι να έρθει κατα εδώ για benching καταστάσεις?

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο και γομάρι αλλά 450 ούτε στα όνειρα μου αυτή την εποχή. :(

Άνεργος γαρ και με 2 παιδιά δεν παλεύεται η κατάσταση με δάνεια++ ( ένας από τους λόγους που δεν βοήθησα όπως θα ήθελα στο team cup). :(

Link to comment
Share on other sites

Η μπουμπού ήρθε τον Απρίλιο. Το δωμάτιο των παιδιών είναι εξοπλισμένο με όλα όσα χρειάζονται ήδη.

Εννοείται πως αυτά τα 2 είναι η 1η (και η 2η και η 3η...) προτεραιότητα στην ζωή μου.

Για την καψούρα μου μιλάω τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now