stefanos1992

AMD Drivers 14.9 Update: Color Temperature Control

Recommended Posts

Με τους 14.9 που έβαλες το έχουν αναφέρει και άλλοι αυτό το πρόβλημα!

Το θέμα είναι ότι σε μερικούς το εμφανίζει και σε άλλους όχι.

Με VGA την έχεις συνδέσει την οθόνη?

Δεν δοκιμάζεις μια να σβήσεις τους Drivers και ότι AMD Driver έχεις

και να τους καθαροβάλεις μπας και λυθεί?

Εάν σου είναι πρόβλημα να τους αλλάζεις από την οθόνη την ίδια,

βάλε πάλι τους 14.8 και περίμενε να το διορθώσουν γιατι λένε για BUG.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι σε μερικούς το εμφανίζει και σε άλλους όχι.

Σε 270X φίλου που τους πέρασα τις προάλλες δεν είδα κάτι τέτοιο 'γω :/ Ισχύει αυτό που λέει ο Bill, δεν το παθαίνουν όλοι.

Link to comment
Share on other sites

^^ ακριβως ετσι. το προσπαθησα και εγω στην nvidia μια φορα, να περασω απο πανω τον νεο και εφαγα το ζονγκ.

Εδώ κ μήνες έχω να κάνω restart ..μήπως εννοείτε στα 7? Γιατί στα 8.1 δεν ζητάει καν!

Link to comment
Share on other sites

Εδώ κ μήνες έχω να κάνω restart ..μήπως εννοείτε στα 7? Γιατί στα 8.1 δεν ζητάει καν!

εννοειται στα 7. τα 8 δεν υπαρχουν καν.

μολις ενα 10% τα χρησιμοποιει. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι τίποτα ένα format θέλει...είναι επειδή οι drivers της amd άγγιξαν την τελειότητα!!! :hehe: Μια έτσι μια γιουβέτσι!!!

Δοκίμασε αυτό το πρόγραμμα από safe mode ναι κάνει και για amd drivers..

έκανα uninstall σε safe mode με DDU κατεβάζω drivers να δούμε..

Link to comment
Share on other sites

Να τα περασετε Κύριε μου να καθησετε να ασχοληθείτε 10 μέρες μαζί τους κ μετά να μου πείτε..Όχι γνώμες άλλων!!!!!!!Αξίζει Αλήθεια στο λέω..

Link to comment
Share on other sites

Να τα περασετε Κύριε μου να καθησετε να ασχοληθείτε 10 μέρες μαζί τους κ μετά να μου πείτε..Όχι γνώμες άλλων!!!!!!!Αξίζει Αλήθεια στο λέω..

αληθεια δεν θα ειχα προβλημα σε tablet ή win phone αλλα οχι σε υπολογιστη. ειναι τερμα λαθος σχεδιαστικα, γι' αυτο και απετυχε.

Link to comment
Share on other sites

αληθεια δεν θα ειχα προβλημα σε tablet ή win phone αλλα οχι σε υπολογιστη. ειναι τερμα λαθος σχεδιαστικα, γι' αυτο και απετυχε.

Απέτυχαν γιατί δεν θέλετε να τα μάθετε. Τα ίδια λέγατε και για τα 7 και τα βάλατε μετά από 3-4 χρόνια όταν ξεκολλήσατε από τα xp!! Αν μάθεις πόσο γρήγορα έχεις πρόσβαση παντού και πόσο smooth είναι θα καταλάβεις μόνος σου.

Link to comment
Share on other sites

Απέτυχαν γιατί δεν θέλετε να τα μάθετε. Τα ίδια λέγατε και για τα 7 και τα βάλατε μετά από 3-4 χρόνια όταν ξεκολλήσατε από τα xp!! Αν μάθεις πόσο γρήγορα έχεις πρόσβαση παντού και πόσο smooth είναι θα καταλάβεις μόνος σου.

προσωπικα αμεσως τα εβαλα τα 7(64bit). τα xp τα μισουσα ετσι κι αλλιως.

εχει να κανει πολυ με το ui.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως για κάποιο λόγο το αφαίρεσαν στην τελευταία έκδοση και το ψάχνεις τσάμπα...;

Είμαστε σίγουροι ότι πρέπει να υπάρχει...;

Μάγε, ναι πρέπει να υπάρχει. Άμα γκουγκλάρεις το πρόβλημα, σε άλλους υπάρχει και σε άλλους όχι. [MENTION=3690]stefanos1992[/MENTION] με VGA είσαι? DVI ή HDMI?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now