Recommended Posts

[NEWS_IMG=Gameplay υλικό από το GTA V]http://www.hwbox.gr/images/news_images/action5.jpg[/NEWS_IMG] Το Grand Theft Auto V κυκλοφορεί σε λίγες ώρες και επίσημα για τα PS4 και Xbox One, ωστόσο φαίνεται πως ορισμένοι έχουν ήδη παραλάβει τα αντίτυπά τους.

Το YouTube κανάλι TheGamesFactory έχει ανεβάσει ένα αρκετά ενδιαφέρον video (το πρώτο στη λίστα των (players παρακάτω), στο οποίο παρουσιάζονται διάφορες σκηνές, τα βελτιωμένα γραφικά και αρκετά ακόμη στοιχεία που θα βρείτε στον ανανεωμένο τίτλο της Rockstar. Στη δημοσιότητα δόθηκαν και αρκετά ακόμη βιντεάκια τα οποία μπορείτε να δείτε αν κάνετε ένα scroll στο άρθρο!

[video=youtube;ZL_26LXS4mM]

<iframe width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/G43s3PKGTUs" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

<iframe width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/MiKRA-voUlk" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

<iframe width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/XPq5ZB3T5vs" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

<iframe width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/4mSuSPJPYGM" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

<iframe width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/W1mRh43oSXs" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Link to comment
Share on other sites

Όποτε βρεις χρόνο παίξε τουλάχιστον το San Andreas, να πάρεις μια γεύση πως ήταν το 3 και το Vice City ;)

Δε ξερω ρε Γιωργη, αλλα, εβλεπα εναν συγκατοικο μου και δεν μου αρεσε γενικα το concept του.

Το ειχα παρει με στραβο ματι απο την αρχη και δεν τ' ακουμπησα ποτε, ουτε καν δανεικα απ' τον

θειο ετσι να πω οτι το "πιασα" στα χερια μου :)

Link to comment
Share on other sites

Δε ξερω ρε Γιωργη, αλλα, εβλεπα εναν συγκατοικο μου και δεν μου αρεσε γενικα το concept του.

Το ειχα παρει με στραβο ματι απο την αρχη και δεν τ' ακουμπησα ποτε, ουτε καν δανεικα απ' τον

θειο ετσι να πω οτι το "πιασα" στα χερια μου :)

Εμένα είναι by far το αγαπημένο μου παιχνίδι. Το GTA III το θεωρώ μετρ του είδους, από 'κει ξεκίνησαν όλα - θα το καταλάβαινες καλύτερα αν είχες παίξει τα προηγούμενα GTA που τα έβλεπες από πάνω όλα :P

Link to comment
Share on other sites

Εμένα είναι by far το αγαπημένο μου παιχνίδι. Το GTA III το θεωρώ μετρ του είδους, από 'κει ξεκίνησαν όλα - θα το καταλάβαινες καλύτερα αν είχες παίξει τα προηγούμενα GTA που τα έβλεπες από πάνω όλα :P

Grand Theft Auto: Σάλος για το σεξ πρώτου προσώπου με ιερόδουλη και τον ξυλοδαρμό της - NEWS247

:hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now