Recommended Posts

[NEWS_IMG=Far Cry 4 ready driver από την NVIDIA]http://www.hwbox.gr/images/news_images/nvidia2.jpg[/NEWS_IMG] Οι πιστοί της πράσινης καλό θα είναι να αναβαθμίσουν στην νεότερη έκδοση του driver για βελτιώσεις στις... επιδόσεις!

Η NVIDIA λανσάρει τον GeForce 344.75 WHQL driver για όλους τους χρήστες GeForce καρτών γραφικών με optimizations στο γνωστό game Far Cry 4 της Ubisoft. Επιπλέον, η εταιρεία εισάγει το φίλτρο, multi-frame sampled anti-aliasing (MFAA) μόνο στις GeForce GTX 600, GTX 700 και τις GTX 900 series κάρτες γραφικών ενώ βελτιώσεις έχουν υποστεί και τα Dragon Age: Inquisition, The Crew και World of Warcraft: Warlords of Dreanor.

[img_alt=Far Cry 4 ready driver από την NVIDIA]http://www.hwbox.gr/members/2195-albums460-picture36969.jpg[/img_alt]

Edited by MetallicGR
Link to comment
Share on other sites

Ελαφρύ είναι γενικά, το είδα σε φίλο

Με 295 απο review?

Ναι άλλα τι θα γίνει σε κάθε καινούριο παιχνίδι η nVidia θα βγάζει driver?

Γιατί σε χαλάει? Ίσα ίσα που έτσι είσαι έτομος απο την κυκλοφορία και όχι μετά απο 1-2 μήνες..

Link to comment
Share on other sites

Ναι άλλα τι θα γίνει σε κάθε καινούριο παιχνίδι η nVidia θα βγάζει driver?

Τα τελευταία χρόνια αυτό δεν κάνει πάντα; Με κάθε μεγάλο καινούριο τίτλο κυκλοφορεί και κατάλληλους drivers στην αρχή για να περνάει την AMD και να ρίχνουν στάχτη στα μάτια μας οι reviewers, ότι και καλά οι NVIDIA είναι καλύτερες.

Πλάκα κάνω ε, για αυτό έβαλα και το emoticon, μην μου πεταχτείς από πουθενά [MENTION=1118]venisk[/MENTION] :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα κάνω ε, για αυτό έβαλα και το emoticon, μην μου πεταχτείς από πουθενά @venisk

Έτσι κάνει γι αυτό την εμπιστευόμαστε...:hehe:

btw ωραίο το screenshot μου έ;
\

Που να το δεις στην 3014 :beguiled:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now