GoriLLakoS

Hellas Overclocking Team = # 2 WW

Recommended Posts

[WRAPLEFT]http://www.hwbox.gr/images/imagehosting/5467bc1ce4cf2a.jpg[/WRAPLEFT]Ποιός είδε την H.O.T. και δεν την φοβήθηκε......ύστερα από την συγκέντρωση όλων των πόντων απο τα 3 φιλικά site aka thelab.gr, pctechnology.gr & hwbox.gr και την επίλυση και των τελευταίων προβλημάτων που αντιμετωπίζαμε σχετικά με τους πόντους...σκαρφαλώσαμε 3 θέσεις ακόμα φτάνοντας τους 5666.70 πόντους στην 2η θέση με μοναδικό αντίπαλο πλέον το Xtremesystems με την μεγαλύτερη κοινότητα Overclocker στον Κόσμο...! Για να πιάσουμε την πρώτη θέση θέλουμε ακόμα 1600 πόντους περίπου...αλλά για να χάσουμε την δέυτερη θέλουν οι 3οι και οι 4οι 70 πόντους...!Οπότε, keep benching everybody...

[ Διαβάστε περισσότερα εδώ για την Παγκόσμια Καταταξη του HWBOT...]

5469617e224e61.jpg

5469617e1c5507.jpg

<script type="text/javascript" src="http://www.bobit.gr/articles/bob?bob_this=http://www.hwbox.gr/showthread.php?t=350"></script>

<br>

<br>

<br>

Link to comment
Share on other sites

Βέβαια όπως έγραψα και σε άλλο πόστ μακάρι να είμασταν όλοι μαζί....

Πάντως, πιστεύω πως σύντομα και άλλοι θα ενωθούν και ίσως χάσουμε τη 2η θέση, ο ανταγωνισμός θα γίνει πιο σκληρός....

Link to comment
Share on other sites

Βέβαια όπως έγραψα και σε άλλο πόστ μακάρι να είμασταν όλοι μαζί....

Πολύ φοβάμαι δεν θα γίνει ποτέ αυτό....

Μερικοί την έχουν δεί κάπως.

Και κωλάει η παρημία..

Όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια

Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε AN7....κανένας δεν την έχει δεί...

Τέτοιες μικροπαρεξηγήσεις συμβαίνουν μέχρι και στις καλύτερες οικογένειες...

Λογικό είναι μέσα σε 150 μέλη να υπάρχουν μικρο-αντιπάθειες...το θέμα είναι να ξεπεραστούν...και αυτοί που συνέχεια "τσιγγλάνε" τους άλους με τα λεγόμενα τους να το σταματήσουν για να είμαστε όλοι αγαπημένοι..:)

Προσωπική μου άποψη πάντα..:)

Link to comment
Share on other sites

Νταξ ρε μαν..ο πρώτος που το είδα είμαι...

Oι πότοι ήρθαν στην ομάδα επειδή ζυτήσαμε απο τον RichBastard να στείλει τους ποντους απο τις παλιές ομάδες στην μία και μοναδική καινούρια σε περίπτωση που πολλοί δεν κατάλαβαν τι έγινε...οπότε ότι είχε απομείνει απο τις παλιές ομάδες πίσω ήρθαν στην HOT....

Θες την προσωπική μου άποψη επί του θέματος?

Εσύ είσαισε κόντρα με τον Obi και ο Obi μαζί σου...σταματήστε να τσακώνεστε παντού(ασχετα αν το θέλετε πολύ) και ηρεμήστε....αγνοήστε ο ένας τον άλλο ρε man...γιατί αυτό μπορεί να μεταδωθεί και σε άλλα άτομα που ουσιαστικά δεν έχουμε τίποτα να χωρίσουμε...

Το report του hipro που δημιούργησε λίγο χαμό, το αφήνω απ'έξω...απο την μεριά μου νομίζω πώς δεν υπήρχε λόγος να γίνει...;)

Link to comment
Share on other sites

Νταξ ρε μαν..ο πρώτος που το είδα είμαι...

Oι πότοι ήρθαν στην ομάδα επειδή ζυτήσαμε απο τον RichBastard να στείλει τους ποντους απο τις παλιές ομάδες στην μία και μοναδική καινούρια σε περίπτωση που πολλοί δεν κατάλαβαν τι έγινε...οπότε ότι είχε απομείνει απο τις παλιές ομάδες πίσω ήρθαν στην HOT....

Θες την προσωπική μου άποψη επί του θέματος?

Εσύ είσαισε κόντρα με τον Obi και ο Obi μαζί σου...σταματήστε να τσακώνεστε παντού(ασχετα αν το θέλετε πολύ) και ηρεμήστε....αγνοήστε ο ένας τον άλλο ρε man...γιατί αυτό μπορεί να μεταδωθεί και σε άλλα άτομα που ουσιαστικά δεν έχουμε τίποτα να χωρίσουμε...

Με είδες να αρπάχτηκα πουθενά σχετικά με το θέμα με τον obi?

Το άφησα εκτός αυτό και δεν κοντραρίστικα πουθενα προσωπικά στο θέμα αυτό γιατί δεν υπήρχε λόγος...τα προσωπικά προσωπικά μέχρι εκεί.

Το report του hipro που δημιούργησε λίγο χαμό, το αφήνω απ'έξω...απο την μεριά μου νομίζω πώς δεν υπήρχε λόγος να γίνει...;)

Koufala...

Και χτές το βράδυ που τα είπαμε,είδες δεν ανέφερα πουθενα τον obi και συφμωνώ σε αυτό.

Τεσπα,

Είναι πραγματικά κρίμα να είμαστε χωρισμένοι στα 2 απ την στιγμή που με την ένωση πάμε 1οι.

Αυτό είναι π με στεναχωρεί πιο πολύ απ όλα.

Δεν μπαίνει ο εγωισμός κάτο απ το συμφέρον όλων μας και απ τις 2 πλευρές/

Πιστεύω μια συνάντηση/συζήτηση θα μπορούσε να λύσει πολλά θέματα

Link to comment
Share on other sites

My opinion? @@ θα λύσει μια συνάντηση. Πήγε πολύ μακριά το θέμα με το report. Δεν κατάλαβα γιατί έγινε κιόλας. Θα μπορούσε να πέσει συζήτηση - όχι report. Είναι προσβολή.

Και θεωρώ πως τα παιδιά δεν θα έκαναν ποτέ κάτι τέτοιο.

Στο θέμα μας, είναι πολύ μεγάλη τιμή που είμαστε 2οι. Και σίγουρα μπορούμε και παραπάνω (αν όχι 1οι - πολύ κοντά στο XS τουλάχιστον).

Μπράβο σε όλους για την προσπάθειά τους, ανεβάζει τη χώρα μας πολύ ψηλά σε κάτι που κατ'εξοχήν είναι σπορ των τεχνολογικά προηγμένων (Η.Π.Α. - Ευρώπη - Ασία), παραμερίζοντας ολόκληρες ηπείρους από το χάρτη.

Link to comment
Share on other sites

σειρά ρε παιδιά μην υποσκελίσαμε ηπείρους....

χαλαρώστε λίγο.....

κάναμε εθνικό ζήτημα κάτι που δεν είναι,νομίζω.

χτυπήσαμε τη δευτερη θέση (ως έθνος) σε μια "διοργάνωση" που όλες οι άλλες ομάδες δεν είναι έθνη...

συγκρίνουμε πατάτες με μήλα η μου φαίνεται?

ε και?

Link to comment
Share on other sites

μπράβο μας...

Κυριοι ?? ΠΟτε θα bencharoume???θελω να ερθω να βοηθησω και εγω εχω κατι καλα καλουδια και κατι καλες αναμενομενες αγορες...Θα φτασουμε το XS??

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο σε ολα τα forum και ολα τα μελη!

elefsinara αν benchαρουμε ΚΑΙ ΚΟΨΟΥΜΕ ΛΙΓΟ TO DOTA, μπορουνε 3-4 μελη που εχω κατα νου να δωσουν +2000 ποντους και να κοψουν αντιστοιχα καποιους απο το XS

τι λετε 3-4 μελη?

Link to comment
Share on other sites

παντως εγω παιδες ετοιμαζομαι με τον morti να bencharoume στο cascade του με διαφορους συνδιασμους....

mortis 6600/ο 6800 μου/8800gtx/διπλες 2900 χτ/abit 975 chipset και αλλα....

αλλα δεν θα με χαλαγε να τσεκαρουμε και κανα ln2 αν προσφερθειτε Βαγγελη εσεις με τα κανιστρα καλο παιδα!!! :D

Link to comment
Share on other sites

θελετε να σας δανεισω την X1950PRO μου??Υπαρχουν λιγες και μπορουμε να χτυπησουμε κυπελάκι...:-D

ηδη ειναι 8η με αερακι και λιγο ανεβασμα και παει κιαλλο αλλα κανει ζεστη τωρα...

Link to comment
Share on other sites

θελετε να σας δανεισω την X1950PRO μου??Υπαρχουν λιγες και μπορουμε να χτυπησουμε κυπελάκι...:-D

ηδη ειναι 8η με αερακι και λιγο ανεβασμα και παει κιαλλο αλλα κανει ζεστη τωρα...

εγω λεω να φερεις εκεινο τον P4 που εχεις τον καλο που παει τζετ....θυμησε μου ποσο τον εχεις παει..

Link to comment
Share on other sites

....μπράβο σε όλους παίδες...αν και ήταν αναμενόμενο :D:P

...Νίκο θα το κάνουμε τελικά γιατί είναι το τελευταίο σκ για μενα...μετά την έκανα :whistling:

...δυστηχώς όμως δεν έχω ακόμα τα μπλόκ για τις 2900 οπότε...WR δεν παίζει να κάνουμε..κάτι θα γίνει πάντως ;)

...επισης αν θες να benchαρουμε με την 8800 σου και να βγει κάτι τις προκοπής θα πρότεινα να την μοντάρεις!

Link to comment
Share on other sites

εγω λεω να φερεις εκεινο τον P4 που εχεις τον καλο που παει τζετ....θυμησε μου ποσο τον εχεις παει..

και εκεινο τον φερνω....Παει μεχρι 4,4 με αερα πολυ δροσερό κομμάτι..Ανέβαινε κιαλλο αλλα με πρόδιδε το ρευματακι....ειχε ανοιξει και πολυ πιο ψηλα αλλα δεν προλαβαινε να φορτωσει τα παντα ειχε ελλειψη απο φαγακι....

Υ.Γ. Θα ερθω και εγω αθηνα οταν ειναι νικο ξερεις τηλ κανα δυο μερες νωριτερα...:drinks:

Link to comment
Share on other sites

και αντε γτ πεσαμε τεταρτοι.....Σβελτα τα bench παιδια...Απόψε θα κλοκάρω με δέλτα και δροσία.....Να παω πιο πανω στο aquamark να παρουμε ποντακια....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now