GoriLLakoS

Hellas Overclocking Team = # 2 WW

Recommended Posts

άσχετο τον σεπτεμβρη ανεβαίνω και εγώ και ψηλός πάνω οπότε μαζευόμαστε σιγά σιγά στην αθηνα όλοι μαζί θα την κάψουμε...

έλα να ανοίγουμε την διαφορά λέμε.......

Link to comment
Share on other sites

http://www.hwbot.org/result.do?resultId=612051

Μπορεί να μ πεί κάποιος γιατί δεν είναι authenticated sto nick μου? και χάνω έτσι τσάμπα και βερεσέ 28 ποντάκια?

Σαν να εχει κολλησει καπου ... Εγω στη θεση σου θα το εκανα delete και μετα παλι submit online .

Link to comment
Share on other sites

μα το πρόβλημα είναι ότι δεν έχω δικαιωδωσία πάνω του :S

Δεν μπορώ να του κάνω τπτ.....

Αν μπορεί κάποιος να το διαγράψει και να το ξανα κάνω submit θα ήταν perfect :D

Link to comment
Share on other sites

Ναι...ναι....@#$% μονο εγω ειχα 54,5 χτες και 30,4 σημερα...(μου πηραν πισω και το χρυσο κυπελακι μου στο wprime 1024) Κλαψ

Είχες δηλώσει λάθος χρόνο, γι'αυτό........Αντί να γράψεις 378.χχχ , είχες γράψει 278.χχχ.......:);)

Link to comment
Share on other sites

ok..thanks..Tην επομενη θα ειμαι πιο προσεκτικος...Ειναι κι αυτη η αγωνια του novice...ξερεις...

Ηταν και η πρωτη μου μερα.....

EDIT..Eιπα κι εγω...τοσο ευκολα ειναι τα κυπελακια..LOLLLLL HIPRO τρεμεεεεε,στην πριονιζω την καρεκλα...

Link to comment
Share on other sites

EDIT..Eιπα κι εγω...τοσο ευκολα ειναι τα κυπελακια..LOLLLLL HIPRO τρεμεεεεε,στην πριονιζω την καρεκλα...

Έτσι - έτσι..........Με δύναμη........ Τόπο στα νιάτα........ :D

Link to comment
Share on other sites

άσε γιατι τελείωσε η πάστα μου και δεν μπορώ να βάλω την 8600 πάνω τώρα και εγώ την 7600gs θα κοιτάξω μπα και κοπανήσω κανα ποντο

Εμ κι εσύ!......ΜΗΝ την τρώς την πάστα........κράτα και λίγο καβάντζα για καμμιά CPU..... :D:P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now