GoriLLakoS

Hellas Overclocking Team = # 2 WW

Recommended Posts

αχουυυυυυ ορεξουλες εχει ο κυριος hipro

καλο George καλο ......... φαντασου οτι γελασα χωρις να εχω πιει καφε

:gizmo: :gizmo:

και προσοχη οταν τρως τις.........παστες μην λενε επανω epoxyde

θα εχεις προβλημααααααααα

:suck: :suck: :suck:

Link to comment
Share on other sites

:) τους κοπάνησα τους πόντους πάμε το βράδυ για κανα ασημένιο τελικά με την αλλαγή της ψυκτρας δεν κρατιέται το μωρό(7600gs) κανείς με νερό να μου δώσει :/
Link to comment
Share on other sites

Ξεκινα να benchαρεις..

το συστημα μου το βλεπεις και επειδη δεν εχω καταλαβει πως μετρανε οι ποντοι σε ποια κατηγορια να κανω προσπαθεια?ηδη γραφτηκα στην hot ομαδαρα

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να παίξεις όλα τα 2D-3D benches.....Οι πόντοι θα είναι στην κατηγορία της gtx295(3D) και του i7(2D) στα λέω πολύ περιληπτικά ίσα ίσα να μπεις στο νόημα.....οι πόντοι πάνε αναλόγως την βαθμολογία που έχεις στα benches κοίτα πόσους έχει ο από'πάνω σου και υπολόγισε......

Μόνο έχε στο νου σου ότι οι πόντοι δεν μετράνε όσο η χαρά του benching.....

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να παίξεις όλα τα 2D-3D benches.....Οι πόντοι θα είναι στην κατηγορία της gtx295(3D) και του i7(2D) στα λέω πολύ περιληπτικά ίσα ίσα να μπεις στο νόημα.....οι πόντοι πάνε αναλόγως την βαθμολογία που έχεις στα benches κοίτα πόσους έχει ο από'πάνω σου και υπολόγισε......

Μόνο έχε στο νου σου ότι οι πόντοι δεν μετράνε όσο η χαρά του benching.....

συμφωνω για το τελευταιο.να ρωτησω αυτο ας πουμε βγηκε χαλια αρα δεν βοηθαει η αν δινει ας πουμε ποντους πως το ανεβαζω?

http://service.futuremark.com/compare?2k1=9494452

Link to comment
Share on other sites

αρκουν μονο τα λινκ για τις μετρησεις απο 3d mark?τι ειναι το delta oeo????και που τα ανεβαζω αδερφε??σας εχω πρηξει i know:$..

O delta ειναι ενας 120mm ανεμιστηρας που γυρναει στις 4000rpm αν δεν κανω λαθος.. Και οπως καταλαβες ακουγεται σαν ελικοπτερο αλλα για bench με αερα ειναι οτι καλυτερο :)...

Ανεβαζεις τα link σου στο profile σου στο hwbot, στα scores!

Ψαξε λιγο το site, δεν ειναι δυσκολο να βγαλεις ακρη :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now