venisk

Evga 980 gtx sc acx 2

Recommended Posts

Γι αυτό το 10% ζείς γι αυτό πήρες 2 κάρτες για να μην τρώς τσαπού απο μια 980 φίλε μου :)

1.5% αλλά πόσο ασχολήθηκες για να φτάσεις τόσο κοντά? :hehe:

Ε είναι λίγο γολιάθ μπροστά στις τσεκουρεμένες σου ρε...

Καλή χώνεψη τότε!!

Η 980gtx αξιζει οσο αξιζε η 290Χ σε σχεση την 290. Δηλαδη απο ουσια -> 0

Μονο για τους ocers αξίζει....

I don't care δεν άνοιξα το θέμα για να αποδείξω σε κάνεναν οτι αξίζουν οι αγορές μου φίλε sebastian..δες την υπογραφή μου! Δεν κάνω αγορές βάση της λογικής αλλά βάση της κ@&$@ς μου!! :)

Edited by Astalavista
Link to comment
Share on other sites

Γι αυτό το 10% ζείς γι αυτό πήρες 2 κάρτες για να μην τρώς τσαπού απο μια 980 φίλε μου :)

1.5% αλλά πόσο ασχολήθηκες για να φτάσεις τόσο κοντά? :hehe:

Ε είναι λίγο γολιάθ μπροστά στις τσεκουρεμένες σου ρε...

Δυο καρτες πηρα για να παιζω τα παιχνιδια ac unity, ryse, far cry 4, the division, και και και σε 1440p maxarismenos 60 fps rock stable και οχι να την πω στο ΣΑΠΑΚΙ ΣΟΥ. Μπουχαχα χα ουτε με κιάλια δεν με ακουμπάς.

Αγορασες που αγορασες 980 gtx πηρες και την πιο σαπια της αγοράς....:hehe: μα ποσο fail !

Edited by Sebastian
Link to comment
Share on other sites

Δυο καρτες πηρα για να παιζω τα παιχνιδια ac unity, ryse, far cry 4 σε 1440p maxarismenos 60 fps rock stable και οχι να την πω στο ΣΑΠΑΚΙ ΣΟΥ. Μπουχαχα χα

Φαίνεται ρε απο τις απαντήσεις σου πιο είναι το σαπάκι..ξύδι :) μπου χαχα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Το να τσακώνονται οι nVidiaδες με τους Amdαδες, το περιμενεις μέχρι και στην τελευταία σελίδα του Internet.

Το να τσακώνονται οι nVidiaδες μεταξύ τους για το ποιος την έχει μεγαλύτερη, μόνο στο box!!! :hehe:

Μάγκες συμμαζευτειτε και χαρείτε τα θηριακια σας...

Link to comment
Share on other sites

Το MFAA θα ριξει ΤΡΕΛΟ παστελι στις κοκκινες καραμουζες.

Η διαφορά στα νεα games ανοιξε επικίνδυνα υπερ της πρασινης far cry , ac unity. Που να μπει και το MFAA σε αυτα με τον επομενο driver.

Oυτε στα παλιατζιδικα μετά...

Edited by Sebastian
Link to comment
Share on other sites

Το MFAA θα ριξει ΤΡΕΛΟ παστελι στις κοκκινες καραμουζες.

Η διαφορά στα νεα games ανοιξε επικίνδυνα υπερ της πρασινης far cry , ac unity. Που να μπει και το MFAA σε αυτα με τον επομενο driver.

Oυτε στα παλιατζιδικα μετά...

κιαλες proprietary μπουρδες λες και δεν μας εφταναν αυτες που εχουμε

εχεις ακουστα το smaa?

οχι ε?

ακου, δες και μορφωσου πριν πεταξεις την κοτσανιτσα σου

Link to comment
Share on other sites

κιαλες proprietary μπουρδες λες και δεν μας εφταναν αυτες που εχουμε

εχεις ακουστα το smaa?

οχι ε?

ακου, δες και μορφωσου πριν πεταξεις την κοτσανιτσα σου

Πας για το ΧΡΥΣΟ ΒΑΤΟΚΟΥΡΟ με τις μπαρουφες που λες... σε αφήνω στην άγνοια σου!

Μου εμαθες και το SMAA τρομαρα σου...

Oσο για σενα Conroe σου λεω αντιο ζωη απο τωρα. Αρκετοί απο απεναντι κλαινε τα κοκκινα λεφτα τους.

Edited by Sebastian
Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις seb η εμπειρία που αποκτά ο χρήστης απο ένα παιχνίδι με smaa σε σχέση με ένα ΜFAA είναι τόσο διαφορετική που ο ένας έχει ήδη φθάσει σε οργασμό ενώ ο άλλος δεν έχει ακόμα στύση, τη να λέμε τώρα.... :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Πας για το ΧΡΥΣΟ ΒΑΤΟΚΟΥΡΟ με τις μπαρουφες που λες... σε αφήνω στην άγνοια σου!

Μου εμαθες και το SMAA τρομαρα σου...

Oσο για σενα Conroe σου λεω αντιο ζωη απο τωρα. Αρκετοί απο απεναντι κλαινε τα κοκκινα λεφτα τους.

AnandTech | Gallery - Assassin's Creed: Unity MFAA vs. MSAA - 12 Photos

ρε seb

βλεπεις και το πρωτογενες πλεονασμα με αυτο το φιλτρο??

Link to comment
Share on other sites

@venisk

Τσέκαρε λίγο τι παίζει με την κάρτα σου ή με το σύστημα γενικότερα. Τα 3DMark score σου είναι χαμηλά σχετικά.

Εδώ με GTX 970 G1 Gaming default και τον επεξεργαστή στα 4.2:

730-albums470-picture37329.JPG

730-albums470-picture37330.JPG

Άντε παλιόπαιδα... με κάνατε και έτρεξα 3DMark που είχα να τρέξω από τα νιάτα μου...

Link to comment
Share on other sites

Δεν παίρνει τα ρολόγια που της βάζω! Εγκατέστησα ξανά το presicion και το 3dmark και τίποτα..θα δοκιμάσω ξανά..

53 ήταν όχι 51 αλλά δεν ξέρω τι κάνουν άλλες 980..

Link to comment
Share on other sites

AnandTech | Gallery - Assassin's Creed: Unity MFAA vs. MSAA - 12 Photos

ρε seb

βλεπεις και το πρωτογενες πλεονασμα με αυτο το φιλτρο??

Το όλο ζήτημα με το mfaa είναι πως σου προσφέρει ποιότητα σαν το msaa με μικρότερη επιβάρυνση στη gpu. Το ότι δεν υπάρχουν διαφορές στις εικόνες επιβεβαιώνει αυτό ακριβώς το πράγμα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now