Astalavista

Corsair Gaming K70 RGB Review: The colors of the sky

Recommended Posts

Δεν μπορείς παρά να της το "δώσεις" της Corsair, είπε και το έκανε. Και πρώτη :T:

Με brown και το παλιό logo, δεν με χάλαγε tbh. Αλλά κάτι το logo, κάτι η τιμή, κάτι που τελικά μου αρέσουν και πληκτρολόγια με μικρότερη διαδρομή - δεν είναι καν στο wishlist μου. Και το wishlist μου έχει πολλά άκυρα πράματα...

[MENTION=3682]Astalavista[/MENTION] φτιάξε HwBox lighting profile & uploaded ρε :T:

Link to comment
Share on other sites

Είναι που οι overclockers χρειάζονται τα μηχανικά αλλιώς laggάρει το bios :hehe:

Στο θέμα μας τώρα...Γιώργο...η ανάλυση που έχεις κάνει στο πληκτρολόγιο είναι απιθανη! :T:

Εμένα το K70, όταν του βάζεις και το wristrest μου αρέσει πάρα πολύ! Ειδικά το Red με τα κόκκινα κουμπιά

του μου κάνει πολύ sexy! Και χωρίς αυτό όμως μου αρέσει οπτικά! Μου κάνει πολύ γυμνό και αγωνιστικό!

Το Logo του, το έχω ξαναπεί, μου αρέσει...νομίζω ταιριάζει πιο πολύ στα gaming απ'ότι το παλιό!

Το software του μου φάνηκε πολύ απλό και εύκολο! I like it!

Γενικά μου αρέσει...και πολύ περισσότερο μου αρέσει το K95 που δείχνει πιο beefy!

Τα 170? είναι λίγο τσουχτερά...αλλά αυτά έχει μέχρι να βγούν και από άλλες εταιρίες RGB.

Link to comment
Share on other sites

xexe εμας μας έστειλε για την ομάδα απο τα "καλά" οχι με το μουφο-logo :hehe:

11-albums188-picture38631.jpg

Είναι υπέροχο το άτιμο.. Μα είναι δυνατόν μια λεπτομέρεια σαν κ αυτή να καταστρέφει τελείως ένα προϊόν..??!!??

Αλλα όπως έλεγε κ ενας Γερμανός φιλόσοφος: ο διάβολος κρύβεται στις λεπτομέρειες

Sent from my Oneplus One using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είναι υπέροχο το άτιμο.. Μα είναι δυνατόν μια λεπτομέρεια σαν κ αυτή να καταστρέφει τελείως ένα προϊόν..??!!??

Αλλα όπως έλεγε κ ενας Γερμανός φιλόσοφος: ο διάβολος κρύβεται στις λεπτομέρειες

Sent from my Oneplus One using Tapatalk

καλα δεν το καταστρέφει κιόλας απλά αρκετοί έχουν ξενερώσει, δεν νομίζω όμως οτι ειναι αυτός ο λόγος που δεν θα το αγοράσουν αλλα η αφορμή :P

αν και τα είπα απο κοντά στον Γιώργο [MENTION=3682]Astalavista[/MENTION], congrats μαν για την παρουσίαση και την πάρα πολύ καλή ανάλυση στο εχω ξαναπεί άλλωστε είσαι on the spot χωρίς περιττά μπλά-μπλά :T:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now