hwbot

HwBox Hellas O/C Team: SuperPi 1M Scores

Recommended Posts

χωρίς μοντες αν θέλει κανείς να τον δοκιμάσουμε μιλάτε...με κόβει η μητρική

Δε σε κοβει η μητρικη τοσο χαμηλα, αποκλειετε.... μαλλον καπου εκει παει ο cpu :(

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε να παιξεις με μικρο multi χωρις πολυ voltage στη cpu... Επισης μη δωσεις καθολου ρευμα στο chipset, αστο Auto η περιπου 1.4v. Βοοτ απο τα 450 και ανεβαινε ανα 5 fsb, τρεχε ενδιαμεσα κανα Pi 512k... καπως ετσι θα εχεις μια πιο ολοκληρωμενη εικονα για το fsb wall.

Link to comment
Share on other sites

morti τα μνημονια σου εχουν βγει υπερβολικα καλα ή μ φαινεται??? Ποσο καιρο τα εχεις>>???

Λογικα GKX θα εχουν γτ αν ειχαν GMH θα ειχαν ψοφησει... λογικα..

Link to comment
Share on other sites

OMG Mortis

Φαίνεται πώς το χρυσό μου χέρι πιάνει και για παραγγελίες απο το msn :harhar:

Γιατί να ψοφήσουν ρε?

Άμα τις προσέχεις και κάνεις bench sessions μια φορά τον μήνα με λίγο ρέυμα παραπάνω δεν παθαίνουν τίποτα..:)

Link to comment
Share on other sites

...ρεε μην νομίζεται οτι είμαι με 1.36v το cpuz στην abit δεν διαβάζει σωστά...μόνο στις asus!!

...γεια σου ρε γορριλα με τα κομμάτια σου :D

...οι μνήμες είναι με GMH και είναι το δεύτερο σετάκι οι οποίες ναι μεν πάνε καλά αλλά οσο πάνε με 4ρια τοσο πάνε και με 5ρια :confused:

Link to comment
Share on other sites

Δε ξερω ποσο ρευμα δινει... αν παιζουν στα 1200 με 4αρια και 2.3ν οκ///:harhar:

Εμενα τα gmh μου τα ειχα στα 2v και οταν ηθελα να τα ψαξω λιγο μολις εβαλα 2.4 dead.. αμεσως... :( Ελεος... τι γκαντεμης που ειμαι.. πανε 300ε.. ειχα χασει και αλλα 200 απο ενα commando... τι γινεται??? ποιος με εχει μουτζωσει???

EDIT: A ok... 2o kit... Ειπα κ γω/// Τοσο καιρο και ζουνε... Με ποσο ρευμα τα πας εκει???

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now