hwbot

HwBox Hellas O/C Team: SuperPi 1M Scores

Recommended Posts

...καλή φάση πάει πολύ καλά ..καλοδούλευτος!!

..αν ψήνεσαι να τον δείς και πιο ψηλά πάντως ..το κανονίζουμε :D

οποτε κανεις κεφι....:D

δεν ειναι τιποτα για μενα...(ενα μετριο φραπεδακι μονο)..εχει παιξει ωραιος σχεδιασμος στην μονωση και δεν ειναι καθολου δυσκολο να μπαινωβγαινει το cpu...:)

ala esdee σκηνικα...:harhar:

Link to comment
Share on other sites

πολυ δυνατος nick_p (οπως ηταν αναμενωμενο αλωστε με το setup σου!)

θυμισου οτι το commando και γενικα το 965 εχει καποια κουλα με τον 4:5 διαιρετη οποτε σου προτεινω να βαλεις 1:1 για να ανεβεις περισσοτερ σε FSB για superPI 1m

nick_p και mortisboy εχετε τα ιδια ακριβως enclosure/backplate οποτε ειστε συμβατοι μεταξύ σας :D

Link to comment
Share on other sites

Δωστε του να καταλαβει του π _ _ _ _ η του conroe!

Παμε παιδια για 10αδα!:drinks:

Μια καλη αρχη ειναι το 1Μ και σιγα σιγα και τα αλα bench!

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ θα έκανα καλή αρχή εχθές...αλλά η P5Κ που μου έφερε ο esdee....δεν άναβε ούτε αυτή...!

Μάλλον πρέπει να το πάρω απόφαση και να μην το αφήσω να ξανα ακουμπήσει μνήμες-cpu-μητρική Intel.....:crack:

Link to comment
Share on other sites

thanks guys...:D

ασε ρε esdee.....με πικρανε λιγο ο διαιρετης....θα επαιζα στεγνα στα 1200 αν επαιζε σωστα και θα γινοτανε της ποπης στο pi....:shades:

θα δοκιμασω σημερα ισως με 8αρι στον cpu και καργα ψηλα fsb για να ανεβουν πολυ οι μνημες...εστω κ με 1:1

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ θα έκανα καλή αρχή εχθές...αλλά η P5Κ που μου έφερε ο esdee....δεν άναβε ούτε αυτή...!

Μάλλον πρέπει να το πάρω απόφαση και να μην το αφήσω να ξανα ακουμπήσει μνήμες-cpu-μητρική Intel.....:crack:

αφου εισαι κακομοιρης ρε... κατι πατατια εχεις κανει σιγουρα γιατι δεν μπορει να κλεινω το board να στο φερνω και να μην παιζει

(μαλλον ειναι η τιμωρια σου που φαγωθηκες να παιξεις μονος σου:evil:)

Ρε esdee χριστιανέ...έχω ποστάρει on-line

Άσχετα αν είναι 32m

το 1μ που έχω ποστάρει on-line είναι αυτό

και τοτε γιατι στο top10 σου βγαζει 25sec?

ποσταρε το μια σωστε εδω και κανε ανανεωση γιατι θα ανεβουμε αλλες 3124478 θεσεις!

Link to comment
Share on other sites

4. AN7 OverClocker - 10.86 sec - Intel

Όσο για την διπλο εγγραφη..άστο θα το κανονισω εγώ(όταν βάλω νετ) ;) (εκτός και αν δεν βαριέσαι)

Link to comment
Share on other sites

οποτε κανεις κεφι....:D

δεν ειναι τιποτα για μενα...(ενα μετριο φραπεδακι μονο)..εχει παιξει ωραιος σχεδιασμος στην μονωση και δεν ειναι καθολου δυσκολο να μπαινωβγαινει το cpu...:)

ala esdee σκηνικα...:harhar:

...ωραία ψήθηκα :D από βδομάδα το κανονίζουμε!

...και γω έτσι έχω ξηγηθεί με την μόνωση + είναι όλα έτοιμα στημένα, απλά καρφώνουμε το cpu :)

nick_p και mortisboy εχετε τα ιδια ακριβως enclosure/backplate οποτε ειστε συμβατοι μεταξύ σας :D

...ετσιι ετσιι γουστάρω universal κατάσταση :D

Link to comment
Share on other sites

ok.....εφυγε! οποτε θες απλα μου λες...

το σαββατοκυριακο θα κανω μερικες δοκιμες με το να παγωσω το condeser με εναν ανεμιστηρα που πηρα απο ψυγειο μηχανης(cbr1000αρα) σε συνδιασμο με aircondition :D

αμα ακουσετε τον ανεμιστηρα.....παιζει να πεταξετε στα σκουπιδια τους delta....ριχνει τουλαχιστον 5 φορες πιο πολυ και πιο γρηγορα τον αερα...:cool:

αν βαλεις δαχτυλο παιζει και να στο κοψει:tolya:(αν θες τον φερνω μαζι μου να τον ριξουμε και στο blackbox,εχει εξωτερικη τροφοδοσια δικια του)

Υ.Γ. : τα σκορ μου τα πετυχα χωρις aircondition...δυτυχως δεν ειχα στο δωματιο:confused:

επισης κατι που παρατηρησα σημερα ειναι οτι δεν μου δεινει πανω απο 1.78 η μητρικη μου.....:crack:θελω και vcore mod ρε γαμωτο και θα παει στον θεο!!!!!!

(ελπιζω η δικη σου commando να ειναι κομπλε!!!)

Link to comment
Share on other sites

:lolling: :lolling: :tolya: :tolya: :big_boss::harhar:

...δίκιο...ο ΑΝ7 ξηγήθηκε έτσι παίδες το δικό του mobo εχω σκίσει όπως καταλάβατε...να λέμε και τις αλήθειες :dot:

και επιδη ειμαι και λιγο μαντης να σας πω το αποτελεσμα?

5050-5100ΜΗz @ 1.91vcore :big_boss:

...να φανταστώ οτι είναι αυτός που έλεγες οτί μπορεί να πάρω για δοκιμή??

ok.....εφυγε! οποτε θες απλα μου λες...

το σαββατοκυριακο θα κανω μερικες δοκιμες με το να παγωσω το condeser με εναν ανεμιστηρα που πηρα απο ψυγειο μηχανης(cbr1000αρα) σε συνδιασμο με aircondition

αμα ακουσετε τον ανεμιστηρα.....παιζει να πεταξετε στα σκουπιδια τους delta....ριχνει τουλαχιστον 5 φορες πιο πολυ και πιο γρηγορα τον αερα...

αν βαλεις δαχτυλο παιζει και να στο κοψει(αν θες τον φερνω μαζι μου να τον ριξουμε και στο blackbox,εχει εξωτερικη τροφοδοσια δικια του)

Υ.Γ. : τα σκορ μου τα πετυχα χωρις aircondition...δυτυχως δεν ειχα στο δωματιο

επισης κατι που παρατηρησα σημερα ειναι οτι δεν μου δεινει πανω απο 1.78 η μητρικη μου.....θελω και vcore mod ρε γαμωτο και θα παει στον θεο!!!!!!

(ελπιζω η δικη σου commando να ειναι κομπλε!!!)

..έκλεισε λοιπόν!!

..χεχε άντε καλή τύχη :)

..όσο για το blackbox δεν μασάει έχει ένα 30ρι Papst που δεν το πιστεύεις πόσο αέρα βγάζει :eek:

...aircondition κομπλέ στους 20c ...και vdroop/vcore mod μέχρι 2.1v :D

Link to comment
Share on other sites

και επιδη ειμαι και λιγο μαντης να σας πω το αποτελεσμα?

5050-5100ΜΗz @ 1.91vcore :big_boss:

ολα τα πε αυτος ο esdee.....αμαν!!!!:harhar:

man σκεφτομαι να τον ζορισουμε κιαλλο!!!!:D

Link to comment
Share on other sites

αμα ακουσετε τον ανεμιστηρα.....παιζει να πεταξετε στα σκουπιδια τους delta....ριχνει τουλαχιστον 5 φορες πιο πολυ και πιο γρηγορα τον αερα...:cool:

αν βαλεις δαχτυλο παιζει και να στο κοψει:tolya:(αν θες τον φερνω μαζι μου να τον ριξουμε και στο blackbox,εχει εξωτερικη τροφοδοσια δικια του)

To black box εχει 690CFM ανεμηστηρα:shades: οσο 4 delta μαζι :read:

Link to comment
Share on other sites

To black box εχει 690CFM ανεμηστηρα:shades: οσο 4 delta μαζι :read:

βαγγελη η αληθεια ειναι πως δεν εχω δει πως παιζει αυτος που λες....αλλα παλι πιστευω πως αυτος που λεω ειναι τοπ....τωρα τι να σου πω....θα δειξει!!!:P

ωραια mortisboy....πολυ ωραια!!!! οχι τιποτα αλλο απλα ζηταει φαι απο οτι βλεπω....:yum:

αρα μονο cpu φερνω!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now