MetallicGR

Apple: Και μικρό, και φθηνό το νέο iPhone

Recommended Posts

[NEWS_IMG=Apple: Και μικρό, και φθηνό το νέο iPhone]http://www.hwbox.gr/images/news_images/apple2.jpg[/NEWS_IMG] Όχι δεν αναφερόμαστε για το φημολογούμενο iPhone 6S για το οποίο κατασκευάζονται ήδη οι επεξεργαστές του, αλλά για το πραγματικό φθηνό iPhone των 4 ιντσών.

Σύμφωνα με νέες πληροφορίες που έχει στη κατοχή του το WCCFTech, η Apple θα ανακοινώσει ένα νέο iPhone μέσα στο έτος το οποίο θα φέρει ξανά στη μόδα τις "4 ίντσες" ως ένα μέγεθος για το οποίο δεν χρειάζεται να κάνουμε πολλές παραχωρήσεις στη... γκαρνταρόμπα μας. Το λεγόμενο και iPhone 6 Mini όπως θα λέγεται σύμφωνα με τον οίκο Zacks Equity Research και τις "υποψίες" του WCCFTech, θα κοστολογείται αρκετά χαμηλότερα από τα τωρινά μοντέλα. Τέλος, ο οίκος πιστεύει πως το νέο 4-ιντσο iPhone θα καταφέρει να πουλήσει περί τα 10 εκατομμύρια μονάδες στοχεύοντας (κυρίως) τα κατώτερα στρώματα της αγοράς.

[img_alt=Apple: Και μικρό, και φθηνό το νέο iPhone]http://www.hwbox.gr/members/2195-albums321-picture39185.png[/img_alt]

Link to comment
Share on other sites

To 6 είναι χρέπι στα μυαλά το specάκιδων. Στην πράξη (χρήση) είναι ΤΕΡΜΑ γρήγορο.

Τι του απαντάς μωρέ του Hater? Αφού είναι και specάκης (Κρήτη γαρ) και ΑντιApplικός!

Link to comment
Share on other sites

To 6 είναι χρέπι στα μυαλά το specάκιδων. Στην πράξη (χρήση) είναι ΤΕΡΜΑ γρήγορο.

Είναι χρέπι για τα λεφτά που κάνει γενικά η ποιότητα κατασκευής του δεν το κάνει γρήγορο..είναι όμορφο, είναι κοινωνικό status "έχω λεφτά" [MENTION=5]GoriLLakoS[/MENTION]..όσο καλό και να έιναι το ios, 1gb ram σήμερα είναι πολύ λίγο!

Και άλλωστε ποιο μυαλό το specaκιδων το box είμαστε εδώ μας ενδιαφέρουνα τα specs! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

ειναι καποιος specακης αν θελει τα βασικα?

micro usb, sd, bt και μπαταρια?

ε ειμαι κ εγω specακης απο εποχη nokia 6600 τοτε

και αυτο που με τρελαινει στην ειδηση, ειναι οτι με τις τιμες που εχουν, "φθηνα" θα λενε τα 600δολλαρα τηλεφωνα στην επομενη γενια

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now