MetallicGR

CES 2015: STRIKER σειρά SSD από την Mushkin

Recommended Posts

[NEWS_IMG=CES 2015: STRIKER σειρά SSD από την Mushkin]http://www.hwbox.gr/images/news_images/mushkin.jpg[/NEWS_IMG] Νέα σειρά δίσκων SSD έρχεται το πρώτο τρίμηνο στην αγορά από την Mushkin.

Η αναγνωρισμένη εταιρεία Mushkin ετοιμάζει για το πρώτο τρίμηνο του 2015 μια νέα σειρά δίσκων SSD STRIKER η οποία πρεσβεύει την αφρόκρεμα των drives της εταιρείας με ταχύτητες ανάγνωσης 565MB/s και εγγραφής που αγγίζουν τα 550MB/s. Οι δίσκοι συνοδεύονται και με hardware κρυπτογράφηση των δεδομένων AES, ενσωματώνουν υψηλής ταχύτητας NAND Flash μνήμες, το πρωτόκολλο επικοινωνίας SATA III αλλά και τον ελεγκτή Phison PS3110-S10 σε form factor 2.5" με πάχος 7mm.

[img_alt=CES 2015: STRIKER σειρά SSD από την Mushkin]http://www.hwbox.gr/members/2195-albums460-picture39519.jpg[/img_alt]

Link to comment
Share on other sites

Η Mushkin να πουλάει κάπου; Χρόνια το βασανίζει με τους ssd και τα psu - αλλά στην πράξη, μόνο σε μνήμες την βλέπω "από κοντά",

Παλιότερα μου είχαν πει ότι πουλάει αρκετά στην Γερμανία αλλά δεν ξέρω κατά πόσο ίσχυε ή αν ισχύει ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Παλιότερα μου είχαν πει ότι πουλάει αρκετά στην Γερμανία αλλά δεν ξέρω κατά πόσο ίσχυε ή αν ισχύει ακόμα.

H Mushkin από την Γερμανία (Sirius Computervertriebs GmbH που είχε και την CSX και την G.skill)κανόνιασε ένα κάρο πελάτες, άφησε απλήρωτους όλους τους υπαλληλους σε ένα βράδυ και τα μάζεψε και πήγε Taiwan (2009-2010). Εκ τοτε πουλάει κυρίως στην Αμερική και λιγότερο εδώ...έχει και ένα B-brand (ίδια specs, no heatsink, value prices) η Mushkin που είχε και το Πλαίσιο για ένα φεγγάρι (DDR1-DDR2) αλλά δεν θυμάμαι το όνομά του τώρα!

Link to comment
Share on other sites

H Mushkin από την Γερμανία (Sirius Computervertriebs GmbH που είχε και την CSX και την G.skill)κανόνιασε ένα κάρο πελάτες, άφησε απλήρωτους όλους τους υπαλληλους σε ένα βράδυ και τα μάζεψε και πήγε Taiwan (2009-2010). Εκ τοτε πουλάει κυρίως στην Αμερική και λιγότερο εδώ...έχει και ένα B-brand (ίδια specs, no heatsink, value prices) η Mushkin που είχε και το Πλαίσιο για ένα φεγγάρι (DDR1-DDR2) αλλά δεν θυμάμαι το όνομά του τώρα!

exceleram?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now