Astalavista

Corsair Graphite 780T Review: The enthusiast's heaven?

Recommended Posts

Ωραιο "κουτάκι". Έχω το προηγούμενο μοντελο 760T κ είμαι απόλυτα ικανοποιημένος. χωράει πολύ πράμα μέσα αρκει να εχεις φράγκα να ρίχνεις. κ πολύ καλές θερμοκρασίες. Το πήρα 180? κ δε μετανιώνω ούτε ευρώ γ αυτα που προσφέρει. Μικρές διαφορές πάντως όπως η προσθήκη 2 φίλτρων από κάτω κ το "γυμνό" απο πάνω. κατα τ αλλα οι διαστάσεις των μαμαδοκουλερ είναι ίδιες 140αρια. απ ότι βλεπω είναι λίγα εκατοστά πιο ψηλό. Πολύ ωραιο review!!

Link to comment
Share on other sites

Όμορφο και άξιος διάδοχος του 600Τ. Πλέον και full tower με πολλές δυνατότητες για mods (αν και δεν έχω δει πολλά build logs ακόμα). Τα κάθετα SSD mounts ήταν κάτι που σκεφτόμουν όταν χρησιμοποιούσα το 600T και είχα κρύψει τον Vertex 4 πίσω από το mobo tray να κρέμεται από τα καλώδια. Θα ήθελα όμως να τα αναποδογυρίσουν ώστε οι SSD να φαίνονται καθαρά (το πάνω μέρος τους) από μπροστά. Είναι όντως λίγο ακριβό για αυτά που προσφέρει ειδικά όταν υπάρχουν τα Phanteks Enthoo Pro και Luxe στα 100 και 150 στην ίδια κατηγορία κουτιού θα έλεγα.

Link to comment
Share on other sites

σε νιωθω οταν λες για ποιότητα κατασκευης :P

θυμαμαι το 600Τ που ηταν μια απογοητευση...τριξιμο απο day 1

εμφανιση, ευκολιες κλπ φοβερα αλλά.......

ωραιο review Asta :T:

Link to comment
Share on other sites

Δυνατό κουτί, εύκολα από τα πιο χαρακτηριστικά cases που έχει βγάλει η εταιρία τα τελευταία χρόνια.

Δόξα σοι που δεν έχει βάλει τον τραγανό κάβουρα και σε αυτό :T:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now