GoriLLakoS

MSI Master Overclocking Event Results. Το hwbox στην 2η θέση του κόσμου !

Recommended Posts

Βασιλάκη μας έβγαλες ασπροπρόσωπους!!!! Ειδικά με τα κονέ που έκανες με τα κορίτσια εκεί βαθιά στην Άπο Ανατολή. Άντε και εις ανώτερα ( Και Αυστραλία μεριά να πούμε και φώτο με Αυστραλέζες αυτή τη φορά)

Μπράβο και στον Γιώργο επίσης ασχέτως που δεν τα πήγε και πολύ καλά με τις γυναίκες!!!:D...

Link to comment
Share on other sites

ΜΠΡΑΒΟ βρε παλικάρια για τη μάχη που δώσατε εκεί κάτω..... :)

Αφού παρακολουθούσα το score board και φώναζα για ένα 3DMark2001 αποτέλεσμα στο τέλος από εμάς και πορώθηκα..... :D

Με άκουγε ο γιός μου (που τον είχα στο διπλανό computer και έπεζε παιχνίδια) να φωνάζω: "Άντε βρε παλικάρια - δώστε ένα καλό 2k1 ΤΩΡΑ (λίγο πριν το τέλος)" και μου λέει: "μπαμπά τρελάθηκες και παραμιλάς?" ....... :D

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια παίδες,απίστευτα ζωντανή η παρουσίαση!

Νουμποερώτησις:πόσα λίτρα μαγικού ζωμού ψύξης να χρησιμοποιήθηκαν άραγες?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πραγματικά μπράβο σας. Αλήθεια αισθάνθηκα υπερηφάνεια. Και η περιγραφή απίστευτη, πολύ σασπένς. Πωρώθηκα. Τι να πω ρε παιδιά, άξιοι και πάντα τέτοια.

Link to comment
Share on other sites

O gorillakos δεν ήταν ποτέ εκεί....σύμφωνα με το

http://www.e-pcmag.gr/modules/news/article.php?storyid=4816

Μην ανάβεις φωτιές φίλε μου. Είμαι σίγουρος πως όσοι ασχολούνται με τον χώρο και ακόμα περισσότεροι γνωρίζουν πολύ καλά αν ήταν εκεί ή όχι ο Βασίλης. Κυρίως το περιοδικό pcmag έχει ιδιαίτερες σχέσεις με τον gpr και πολύ καλά κάνει και τις έχει.

Το ότι δεν αναφέρεται το όνομα του Βασίλη είναι ατόπημα αλλά καλύτερα να το αφήσουμε εδώ και να μην το κάνουμε μεγάλο θέμα.

Ελπίζω να μην παρεξηγηθώ γιατί ότι γράφω είναι εντελώς καλοπροαίρετο.

Link to comment
Share on other sites

Έστειλα email στα παιδιά στο pcmag να το διορθώσουν . . .

Κίμωνα δεν ανάβει φωτιές, καλά έκανε και ενημέρωσε...και εγώ θέλω να πιστέυω πώς το άρθρο αυτό γράφτηκε πολύ σύντομα και έτσι δεν διατυπώθηκε το όλο γεγονός όπως πραγματικά έγινε.

Και το άρθρο του bit-tech σε μια φάση που αναφέρει την ελληνική ομάδα λέει Gprhellas and Gorillakos . . . ;)

Ελπίζω σε μια απάντηση στο email μου . . . :)

PS. Ακόμα και ο τίτλος είναι κάπως . . . :S

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο Βασίλη και σωστά έπραξες. Απλά, προσωπικά πιστεύω πως δεν αξίζει τον κόπο να δωθεί ιδιαίτερη έκταση σε ένα thread που αφορά μια δεδομένη επιτυχία στην οποία συμμετείχατε τόσο ο Γιώργος όσο και εσύ.

Να είσαι σίγουρος πως αν ήμουν ακόμα mod στο e-pcmag θα το είχα αναφέρει ο ίδιος από την πρώτη στιγμή.

Τέλος πάντων, ήταν λάθος και πρέπει να διορθωθεί.:@....

Link to comment
Share on other sites

Έχω περίτρανα αποδεικτικά στοιχεία σχετικά με την παρουσία του Bill στον διαγωνισμό της MSI. Και όχι μόνο αυτό αλλά έχω φωτογραφία του Βασίλη, του αγαπημένου μας γορίλλα σε πολύ τρυφερή στιγμή με τον gprhellas....

gorgprfq4.th.jpgthpix.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι βλέπω ότι στο Μπίλυ του πάει να βάψει τα πάνω μαλλιά του κόκκινα (ο φωτισμός τα κάνει να φαίνονται απίστευτα στην απονομή :hehe: :hehe: )

Ετσι ρε μπραβο Βασιλη παντα τετοια σου ευχομαι...σε παραδεχομαι γιατι δεν εφτασες μεχρι εκει ετσι απλα...

Αυτό ξαναπέστο, ο Βασίλης είναι από τους λίγους που το ψάξανε-παλέψανε τόσο πολύ... ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now