tave

Προβλημα iPad Air 2

Recommended Posts

Χτες το βράδυ πάτησα το home button για να ανοίξει το ταμπλετ και δεν έκανε τίποτα.. πατάω το power button πάλι τίποτα.. τα πατούσα συνέχεια για ένα 2λεπτο και μετά άνοιξε κανονικά.. Τώρα πήγα να το ανοίξω και έκανε πάλι το ίδιο αλλά δεν έχει ανοίξει ακόμα ( μισή ώρα περίπου).

Έχει ios 8.1.2 και πριν 2 βδομάδες έκανα jailbreak..

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς μου έδωσαν λύση στο φορουμ της apple.. Πατημένο home και sleep button για 20 δευτερόλεπτα.. Ευτυχώς γιατί από το service θα έτρωγα πόρτα λόγο jailbreak.

Υπάρχει τρόπος να βγάλω το jailbreak χωρίς να διαγραφούν αρχεία και εφαρμογές?

Link to comment
Share on other sites

Τώρα κάνει άλλα χαζά.. Πάτησα να κάνει επαναφορά μαζί με σβήσιμο μου έβγαλε κανονικά το σήμα και απο κάτω την μπάρα αλλά έχει ένα τέταρτο περίπου που δεν έχει φορτώσει καθόλου η μπάρα..

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι 10 λεπτά έχω περιμένει μετά απο root στα android κινητά που έχουν περάσει απο τα χέρια μου, στην apple δεν ξέρω πόση ώρα κάνει..περίμενε άλλα 10 λεπτά και αν δεν κάνει τίποτα πάτα πάλι τα κουμπιά να ξεκινήσεις από την αρχή και φρόντισε να το έχεις φορτισμένο!

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι 10 λεπτά έχω περιμένει μετά απο root στα android κινητά που έχουν περάσει απο τα χέρια μου, στην apple δεν ξέρω πόση ώρα κάνει..περίμενε άλλα 10 λεπτά και αν δεν κάνει τίποτα πάτα πάλι τα κουμπιά να ξεκινήσεις από την αρχή και φρόντισε να το έχεις φορτισμένο!

Thanks!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now