GoriLLakoS

Antec Skeleton "Abarth Powerplay Extreme" Edition Case !

Recommended Posts

[WRAPLEFT]http://www.hwbox.gr/images/imagehosting/54922c5595c1d1.jpg[/WRAPLEFT]Η Ιταλική Abarth σκέφτηκε τη δημιουργία ενός στυλάτου και ταχύτατου νέου desktop PC για τους προφανείς διαφημιστικούς λόγους και μετά από συνεργασία με την Intel σχεδίασαν το Abarth Powerplay Extreme με επεξεργαστή, όπως εύκολα μπορεί κανείς να καταλάβει από το όνομα, Intel Core i7 Extreme. Ο υπολογιστής μαζί με μια επετειακή έκδοση του 500 Abarth και μια μοτοσυκλετα, σε συνεργασία με την Yamaha, παρουσιάστηκε στα πλαίσια εκδήλωσης για τον εορτασμό 100 ετών από τη γέννηση του Karl Abarth.

Η Ιntel και η Αbarth σκοπεύουν να λανσάρουν το Abarth PowerPlay Extreme μέσω του videogame "Intel Friday Night Game" στο οποίο θα διαγωνίζονται οι καλύτεροι video gamers 30 χωρών.

Το κουτί πρόκειται για το

Antec Skeleton ενώ λοιπές πληροφορίες δεν είναι διαθέσιμες.

Μερικές Φωτογραφίες απο την Abarth Edition του Antec Skeleton :

54922c4497afd8.jpg

54922c449b4986.jpg

54922c44a03564.jpg

54922c44a31260.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα που έτσι που το πάει η antec θα την συμπαθήσω! Τώρα εγώ έχω πρόβλημα? Η' απλά το "κουτί" δέν παίζετε! (και ακόμα περισσότερο σε αυτήν την έκδοση!)

Και με start engine.....Εεεεττττσσσιιιιι!!!!

Μου έρχονται κατι ιδέες τώρα....Αχ αχ αχ.....

Link to comment
Share on other sites

:D :D :D

Ήμουν σχεδόν σίγουρος πως θα τσιμπήσεις πρώτος :D

Αλλά πρίν σου έρθουν οι ιδέες που λές, πρέπει να πάρεις την άδεια του Πασταλίδη, άμα πέι όχι...τα ξεχνάς όλα :P

Link to comment
Share on other sites

:D :D :D

Ήμουν σχεδόν σίγουρος πως θα τσιμπήσεις πρώτος :D

Αλλά πρίν σου έρθουν οι ιδέες που λές, πρέπει να πάρεις την άδεια του Πασταλίδη, άμα πέι όχι...τα ξεχνάς όλα :P

Ε ο καθένας με τα προβλήματα του......:whistling:

Εννοείτε!!! Respect da :big_boss: masters.....!:harhar:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now