christos1233

Αναβαθμιση Καρτας Γραφικων(GPU)

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά έχω ένα Lenovo Desktop Mini Tower h520e Intel Pentium g2030t 2.60ghz Intel HD Graphics Windows 8 64bit

Και θέλω να κάνω μια αναβάθμιση στην κάρτα γραφικών για normal gaming όπως(Modern Warfare 3,Black Ops 1) κλπ κλπ και οχι για Extreme Gaming οπως(GTA V)

Επίσης θέλω να δώσω μέχρι 100ευρω αν έχετε να προτεινετε κάτι καλό μέσα σε αυτή την τιμή που να ταιριαζει στο συστημα μου θα το εκτιμούσα ευχαριστώ πολύ μάγκες

PS:Και σας παρακαλώ μην μου πείτε να πάρω καινούργιο γιατί το έχω μόνο 3 μήνες οπότε θενξ;))))

Link to comment
Share on other sites

στα 100 ευρω η καλυτερη σε απολυτη αποδοση που μπορεις να παρεις ειναι μια μεταχειρισμενη gtx580

και για μεταχειρ. υπαρχουν πολλες παρομοιες, καμια καλυτερη (στα 100 ευρω)

δεν ξερω αμα θα αντεξει το τροφοδοτικο σου ομως

απο πιο καινουριες θα βρεις κατι σε 260χ

Edited by Yoshi
Link to comment
Share on other sites

στα 100 ευρω η καλυτερη σε απολυτη αποδοση που μπορεις να παρεις ειναι μια μεταχειρισμενη gtx580

και για μεταχειρ. υπαρχουν πολλες παρομοιες, καμια καλυτερη (στα 100 ευρω)

δεν ξερω αμα θα αντεξει το τροφοδοτικο σου ομως

απο πιο καινουριες θα βρεις κατι σε 260χ

χμμμ μαλιστα τουλαχιστον καποια που νομιζεις πως θα αντεξει το τροφοδοτικο μου αρκει να ειναι καλυτερη απο αυτη που εχω τωρα απλα για να μπορω να κανω μια συγκριση:)

Link to comment
Share on other sites

Αν υποθέσουμε ότι έχεις σωστό τροφοδοτικό (τσεκάρεις και μας λες) με 100 ευρώ βρίσκεις μεταχειρισμένη GTX560Ti/7870 που ενώ πλέον δύσκολα θα έχουν εγγύηση, θα σου δώσουν +289837198% απόδοση από την intel που έχεις αυτή την στιγμή :D

Link to comment
Share on other sites

Αν υποθέσουμε ότι έχεις σωστό τροφοδοτικό (τσεκάρεις και μας λες) με 100 ευρώ βρίσκεις μεταχειρισμένη GTX560Ti/7870 που ενώ πλέον δύσκολα θα έχουν εγγύηση, θα σου δώσουν +289837198% απόδοση από την intel που έχεις αυτή την στιγμή :D

με τρελενει το νουμερο που υπολογισες :hehe:

παντως απο μερια μου πηγαινε σε 7870!! πολυ καλη καρτα

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now