venisk

Αγορά macbook pro 13 2015

Recommended Posts

Καλησπέρα! Παρόλο που μισώ την apple για το χαζο iphone για τύπους σαν τον [MENTION=5]GoriLLakoS[/MENTION] έχω άχτι ένα macbook pro! Για απλή τελείως χρήση facebook καμιά ταινία στις διακοπές άραγμα και έτσι φάση!

Βγήκε η νέα έκδοση του κ επιτέλους την βρήκα εδώ! Το μόνο που με προβληματίζει είναι ότι για να φοράει broadwell σημαίνει ότι είναι core m επειδή δεν τον θέλω για κάτι ιδιαίτερο δεν νομίζω ότι θα καταλάβω και την διαφορά πουθενά...

anyway θα ήθελα μια γνώμη!

Link to comment
Share on other sites

Δεν παίζει..:)

Γενικά τα 1300 ευρώ μαζί με μεταφορικά χωρίς τσάντα κλπ είναι ήδη πάρα πολλά..1550 ευρώ κάνει το φτηνότερο με 16gb..δεν νομίζω ότι τα αξίζει...

Edited by venisk
Link to comment
Share on other sites

Για την χρήση που το θες θα το λατρέψεις.. ειδικά την retina

Αφού η αγορά θα γίνει από Γερμανία γιατί δεν βρίσκεις κάποιον με επαγγελματικό αφμ για να γλιτώσεις και το φπα?

Link to comment
Share on other sites

Αγόρι μου [MENTION=1118]venisk[/MENTION] είσαι ότι να 'ναι! Θέλεις macbook για να βλέπεις ταινίες (ο βήχας και τα ??? σου δεν κρύβονται) και τελικά αγοράζεις κάτι άλλο :hehe:

Τι πήρες τελικά?

4Κ 30" και Intel NUC να βλέπεις ταινίες? :hehe:

Καλώς με βρήκατε πίσω! :D

Link to comment
Share on other sites

Πήρα πιο ωραία κ χρήσιμα πράγματα φίλε μου γορίλα..είδα 15fps διαφορά στο attila που με ενδιαφέρει κιόλας απο 25fps στην μάχη στα 40 με την ίδια κάρτα γραφικών δεν το λες και κακή αναβάθμιση!...παλαβή δύναμη!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now