kjtzemis

Αγορα νεας GPU

Recommended Posts

Το συγκεκριμένο psu λες να είναι εντάξει με την καινούρια κάρτα και με το συστημα μου;

Είπα να ρωτησω εδώ για να μην γράφω τα πάντα για το σύστημα μου απο την αρχή.το Στέλνω απο public γτ μου έκατσε μια έκπτωση εκεί και γιαυτό.θα κάνουν τα 650w ή παλι είναι λιγα;

PSU CoolerMaster GM 650W (RS650-AMAAB1-EU) - Τροφοδοτικό Υπολογιστή | Public

Στάλθηκε από το Lenovo S850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δε θα έχεις πρόβλημα με το CM 750. Τα 12@20Α είναι πολύ λιγα πάνω στο όριο θα είναι.Εγώ θα διάλεγα ένα 700-800+ απλά για μην αγοράσεις πάλι κιάλο τροφοδοτικό σε 2 χρόνια μια κάρτα καλή θα μπορεί να παίξει.

Αν πάρεις από ξεχωριστά 12 αρια για την τροφοδοσία της κάρτας μπορεί να παίξει.

δες και αυτό

http://www.digital-master.gr/el-gr/Products.aspx?ElementID=cba42329-d352-4af8-874b-ffeea5792387

Edited by DManos
Link to comment
Share on other sites

Δε θα έχεις πρόβλημα με το CM 750. Τα 12@20Α είναι πολύ λιγα πάνω στο όριο θα είναι.Εγώ θα διάλεγα ένα 700-800+ απλά για μην αγοράσεις πάλι κιάλο τροφοδοτικό σε 2 χρόνια μια κάρτα καλή θα μπορεί να παίξει.

Αν πάρεις από ξεχωριστά 12 αρια για την τροφοδοσία της κάρτας μπορεί να παίξει.

δες και αυτό

Super Flower Leadex 80Plus Gold 850 Watt ( SF-850F14MG ), 850 Watt, Τροφοδοτικά, HardWare, Ηλεκτρονικό Κατάστημα Ψηφιακής Τεχνολογίας

ειναι εξτρα χρηματα πασα κ δν θα του χρειαστει τετοιο psu

ετσι κ αλλιως πλεον τα καινουργια συστηματα (cpu, gpu κλπ) βγαινουν με μικροτερες καταναλωσεις οποτε παλι αδικα θα πανε τα watt

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now