Recommended Posts

Ε ναι, πρέπει να πιαστούν από κάπου και βρήκαν το WHQL τώρα. Το ότι η 780 και 780Ti έχουν καταντήσει medium class μέσα σε ενάμιση χρόνο από την κυκλοφορία τους με τις @@ριες της NVIDIA δεν το κοιτάνε.

Όσοι πλήρωσαν 600-700 Ευρω για την 780/780Ti πρέπει να τραβάνε τα μαλλιά τους τώρα που σε παιχνίδι GameWorks η GTX960 είναι πιο γρήγορη από την 780. :hehe:

Τα μαλλιά μου ευτυχώς (για το καλό μου) είναι ακόμα στη θέση τους. όπως και του Geralt. Δεν εχω κόψει τπτ σε γραφικό είναι όλα τέρμα όσο πάνε ultra σε 1080p. τουλάχιστον μέχρι στιγμής δεν έχω δει κολλήματα όπως κ τέτοια γραφικά ξανά σε rpg. Το παιχνίδι είναι τρομερό κ ακόμα είμαι στην αρχή με 3-4 ωρίτσες.

Link to comment
Share on other sites

2-3fps διαφορά είναι απόδοση για τα μπάζα? :hehe:

Όταν πριν ένα χρόνο και κάτι ψιλά έδωσες 600-700 ευρώ για την GTX780/Ti και ο άλλος έδωσε 350-500 ευρώ για την 290/290Χ και τώρα οι κάρτες της AMD είναι 2-3fps πιο γρήγορες ενώ πριν ένα χρόνο οι 780Ti ήταν η ποιο γρήγορη κάρτα τότε ναι οι επιδόσεις τους σήμερα είναι για τα μπάζα.

Και μην ξεχνάμε την Titan των 1000 δολαρίων που σήμερα είναι ποιο αργή από την R9 290X στα GameWorks παιχνίδια.

:whistling:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now