Sign in to follow this  
HwBox

HwBox @ Computex 2015: Όλες οι ειδήσεις συγκεντρωμένες!

Recommended Posts

[NEWS_IMG=HwBox @ Computex 2015: Αποστολή στην Taiwan - Όλες οι ειδήσεις συγκεντρωμένες!]http://www.hwbox.gr/members/2195-albums625-picture48283.jpg[/NEWS_IMG]Η Computex αποτελεί μακράν την μεγαλύτερη τεχνολογική έκθεση παγκοσμίως, μιας και το κοινό που προσελκύει είναι μακράν μεγαλύτερο από αυτό των CeBIT και CES.

Οι κορυφαίες IT εταιρείες συγκεντρώνονται σε ένα τεράστιο χώρο για να παρουσιάσουν νέες τεχνολογίες και προϊόντα που θα μας απασχολήσουν όχι μόνο κατά το δεύτερο μισό του έτους που διανύουμε, αλλά και κατά το 2014! Φέτος βρισκόμαστε στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσουμε ότι οι [MENTION=5]GoriLLakoS[/MENTION] και [MENTION=3682]Astalavista[/MENTION] βρέθηκαν στην Ταϊπέι της Ταϊβάν για να καλύψουν την έκθεση!

Αποφασίσαμε να συγκεντρώσουμε όλες τις ειδήσεις μαζί σε αυτό εδώ το thread για να είστε πάντα ενημερωμένοι, ενώ δεν θα χρειάζεται να ψάχνετε παραπέρα για τα προϊόντα που σας ενδιαφέρουν.

Όσοι ενδιαφέρονται μπορούν να παρακολουθούν τα updates και από την σελίδα μας στο facebook, στο Twitter και στο Google+!

- Τρίτη 2 Ιουνίου (έναρξη της έκθεσης)

1. Computex 2015: OCZ Booth με άφθονους SSD! http://www.hwbox.gr/news-ssd/41006-computex-2015-ocz-booth-me-afthonous-ssd.html

2. Computex 2015: QNAP Booth γεμάτο NAS http://www.hwbox.gr/news-peripherals/41007-computex-2015-qnap-booth-gemato-nas.html

3. Computex 2015: SuperFlower Booth http://www.hwbox.gr/news-psu/41008-computex-2015-superflower-booth.html

4. Computex 2015: MSI Gaming Press Conference http://www.hwbox.gr/news-vga/41012-computex-2015-msi-gaming-press-conference.html

5. Computex 2015: Areca Booth, heart of storage http://www.hwbox.gr/news-ssd/41013-computex-2015-areca-booth-heart-storage.html

6. Computex 2015: Cougar Booth http://www.hwbox.gr/news-peripherals/41014-computex-2015-cougar-booth.html

7. Computex 2015: Raijintek Booth http://www.hwbox.gr/news-cooling-solutions/41015-computex-2015-raijintek-booth.html

8. Computex 2015: Ducky Booth http://www.hwbox.gr/news-peripherals/41016-computex-2015-ducky-booth.html

9. Computex 2015: Synology Booth http://www.hwbox.gr/news-peripherals/41017-computex-2015-synology-booth.html

10. Computex 2015: TeamGroup Booth http://www.hwbox.gr/news-ram/41019-computex-2015-teamgroup-booth.html

11. Computex 2015: Colorful Chaintech Booth http://www.hwbox.gr/news-vga/41020-computex-2015-colorful-chaintech-booth.html

12. Computex 2015: Bitfenix Booth http://www.hwbox.gr/news-cases/41021-computex-2015-bitfenix-booth.html

13. Computex 2015: Galax Booth http://www.hwbox.gr/news-vga/41022-computex-2015-galax-booth.html

14. Computex 2015: ASUS Booth http://www.hwbox.gr/news-motherboards/41023-computex-2015-asus-booth.html

15. Computex 2015: ASUS Republic of Gamers Booth http://www.hwbox.gr/news-vga/41024-computex-2015-asus-republic-gamers-booth.html

16. Computex 2015: MSI Booth, Νέες Μητρικές και GPUs http://www.hwbox.gr/news-motherboards/41027-computex-2015-msi-booth-nees-mitrikes-kai-gpus.html

17. Computex 2015: MSI Booth, GAMING Notebooks και περιφερειακά http://www.hwbox.gr/news-notebooks-netbooks/41028-computex-2015-msi-booth-gaming-notebooks-kai-perifereiaka.html

18. Computex 2015: BIOSTAR Booth http://www.hwbox.gr/news-motherboards/41029-computex-2015-biostar-booth.html

19. Computex 2015: Zotac Booth http://www.hwbox.gr/news-vga/41030-computex-2015-zotac-booth.html

- Τετάρτη 3 Ιουνίου

1. Computex 2015: V-COLOR Booth http://www.hwbox.gr/news-ram/41033-computex-2015-v-color-booth.html

2. Computex 2015: ASRock Press Conference (μέρος πρώτο) http://www.hwbox.gr/news-motherboards/41034-computex-2015-asrock-press-conference-meros-proto.html

3. Computex 2015: ASRock Press Conference (μέρος δεύτερο) http://www.hwbox.gr/news-branded-pcs/41036-computex-2015-asrock-press-conference-meros-deitero.html

4. Computex 2015: Thermaltake Booth, Cases & Builds http://www.hwbox.gr/news-cases/41037-computex-2015-thermaltake-booth-cases-builds.html

5. Computex 2015: Thermaltake Booth, filled with Peripherals http://www.hwbox.gr/news-peripherals/41038-computex-2015-thermaltake-booth-filled-peripherals.html

6. Computex 2015: G.Skill Booth, Memory Everywhere! http://www.hwbox.gr/news-ram/41039-computex-2015-g-skill-booth-memory-everywhere.html

7. Computex 2015: G.Skill Booth με Gaming περιφερειακά http://www.hwbox.gr/news-peripherals/41040-computex-2015-g-skill-booth-me-gaming-perifereiaka.html

8. Computex 2015: InWin Booth http://www.hwbox.gr/news-cases/41041-computex-2015-inwin-booth.html

9. Computex 2015: Avexir Booth http://www.hwbox.gr/news-ram/41043-computex-2015-avexir-booth.html

10. Computex 2015: GeIL Booth http://www.hwbox.gr/news-ram/41044-computex-2015-geil-booth.html

11. Computex 2015: ASRock Booth http://www.hwbox.gr/news-motherboards/41046-computex-2015-asrock-booth.html

12. Computex 2015: GAMDIAS Booth http://www.hwbox.gr/news-peripherals/41047-computex-2015-gamdias-booth.html

13. Computex 2015: ADATA Booth με SSDs & RAM http://www.hwbox.gr/news-ssd/41048-computex-2015-adata-booth-me-ssds-ram.html

14. Computex 2015: ADATA Booth, the Peripherals corner! http://www.hwbox.gr/news-peripherals/41049-computex-2015-adata-booth-peripherals-corner.html

15. Computex 2015: Apacer Booth http://www.hwbox.gr/news-ram/41051-computex-2015-apacer-booth.html

16. Computex 2015: Chieftech Booth http://www.hwbox.gr/news-psu/41052-computex-2015-chieftech-booth.html

17. Computex 2015: DeepCool Booth http://www.hwbox.gr/news-cooling-solutions/41053-computex-2015-deepcool-booth.html

18. Computex 2015: Nanoxia Booth http://www.hwbox.gr/news-cases/41054-computex-2015-nanoxia-booth.html

19. Computex 2015: Enermax Booth http://www.hwbox.gr/news-psu/41056-computex-2015-enermax-booth.html

20. Computex 2015: Transcend Booth http://www.hwbox.gr/news-ram/41057-computex-2015-transcend-booth.html

- Πέμπτη 4 Ιουνίου

1. Computex 2015: LEPA Booth http://www.hwbox.gr/news-psu/41059-computex-2015-lepa-booth.html

2. Computex 2015: Plextor Booth http://www.hwbox.gr/news-ssd/41060-computex-2015-plextor-booth.html

3. Computex 2015: Seasonic Booth http://www.hwbox.gr/news-psu/41062-computex-2015-seasonic-booth.html

4. Computex 2015: SilverStone Cases Booth http://www.hwbox.gr/news-cases/41065-computex-2015-silverstone-cases-booth.html

5. Computex 2015: SilverStone PSUs & Coolers Booth http://www.hwbox.gr/news-psu/41066-computex-2015-silverstone-psus-coolers-booth.html

6. Computex 2015: Thecus Booth http://www.hwbox.gr/news-peripherals/41067-computex-2015-thecus-booth.html

7. Computex 2015: Antec Booth http://www.hwbox.gr/news-cases/41069-computex-2015-antec-booth.html

- Παρασκευή 5 Ιουνίου

1. Computex 2015: Akasa Booth http://www.hwbox.gr/news-cooling-solutions/41078-computex-2015-akasa-booth.html

2. Computex 2015: Cryorig Booth http://www.hwbox.gr/news-cooling-solutions/41079-computex-2015-cryorig-booth.html

3. Computex 2015: EpicGear Booth http://www.hwbox.gr/news-peripherals/41082-computex-2015-epicgear-booth.html

- Σάββατο 6 Ιουνίου (τέλος της έκθεσης)

1. Computex 2015: Fractal Design Headquarters http://www.hwbox.gr/news-cases/41084-computex-2015-fractal-design-headquarters.html

2. Computex 2015: Inno3D Booth http://www.hwbox.gr/news-vga/41085-computex-2015-inno3d-booth.html

3. Computex 2015: Τεχνολογίες και Προϊόντα της Noctua http://www.hwbox.gr/news-cooling-solutions/41086-computex-2015-texnologies-kai-proionta-tis-noctua.html

4. Computex 2015: GIGABYTE VIP Lounge http://www.hwbox.gr/news-motherboards/41087-computex-2015-gigabyte-vip-lounge.html

5. Computex 2015: Xigmatek Booth http://www.hwbox.gr/news-cooling-solutions/41088-computex-2015-xigmatek-booth.html

6. Computex 2015: Cooler Master Booth http://www.hwbox.gr/news-cases/41090-computex-2015-cooler-master-booth.html

Extra

http://www.hwbox.gr/news-hwbox/41145-taiban-o-paradeisos-tou-hardware.html

56

2195-albums602-picture46914.jpg3682-albums85-picture42912.png

Edited by MetallicGR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this