ChrisGr

Θεμα με Windows 10 ?

Recommended Posts

Γεια σας παιδιά , λοιπόν μπήκα πριν κάτι μέρες και εγώ στους insiders για να κατεβάσω τα 10αρια , μου έβγαλε την σελίδα με την x64 bit και έγραφε ενα Product key έβαλα να κατεβούν τα windows και έκλεισα την σελίδα .. μην σας τα πολυλογώ

από τοτε στην σελίδα δεν μπορώ να μπω να (ξανά κατεβάσω αμα θέλω)η να δω το product key :( .. τα έγραψα σε usb Και εκανα καθαρή εγκατάσταση μου ζήτησε κανα 2 φορές των κωδικό αλλα πάτησα οτι θα τον βάλω κάποια αλλη στιγμή.. το θέμα είναι οτι μεχρι στιγμής μου λειτουργούν άψογα τα insider preview Μετα από αυτό το κομμάτι τι γίνεται ;;(θα μου ερθει στις 29 Ιουλίου ενημέρωση οτι θα γίνουν "κανονικά";) λέει όμως στον υπολογιστή" οτι δεν ειναι ενεργοποιημενα ..εχει καποιος καμια ιδεα;; ευχαριστω για τον χρονο σας ..ποσταρω σχετικες φωτο σε Links..

1 Screenshot by Lightshot

2 Screenshot by Lightshot

3 http://prntscr.com/7u8kvl

Edited by ChrisGr
Link to comment
Share on other sites

Αρχικά πρέπει να συνδεθείς στον λογαριασμό με τον οποίο κατέβασες την build. Η MS έχει "κόψει" το κατέβασμα μέχρι τις 29 και τότε θα μπορείς να αναβαθμίσεις και στην RTM. Μερικοί την πρόλαβαν πριν τις 15 όπου και σταμάτησε το κατέβασμα.

Φρόντισε γενικά να κάνεις verify τον λογαριασμό της Microsoft που έχεις συνδεθεί να δεις αν λύνεται το πρόβλημα, αλλιώς χρησιμοιποίησε τα κλειδιά που έδινε η MS. Activate Windows 10 - Windows 10 Forums. Γενικά όμως δεν είναι σοβαρό το ότι δεν είναι ενεργοποιημένα και θα ξεκαθαρίσουν όλα στις 29 του μήνα. ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικά πρέπει να συνδεθείς στον λογαριασμό με τον οποίο κατέβασες την build. Η MS έχει "κόψει" το κατέβασμα μέχρι τις 29 και τότε θα μπορείς να αναβαθμίσεις και στην RTM. Μερικοί την πρόλαβαν πριν τις 15 όπου και σταμάτησε το κατέβασμα.

Φρόντισε γενικά να κάνεις verify τον λογαριασμό της Microsoft που έχεις συνδεθεί να δεις αν λύνεται το πρόβλημα, αλλιώς χρησιμοιποίησε τα κλειδιά που έδινε η MS. Activate Windows 10 - Windows 10 Forums. Γενικά όμως δεν είναι σοβαρό το ότι δεν είναι ενεργοποιημένα και θα ξεκαθαρίσουν όλα στις 29 του μήνα. ;)

Ευχαριστω πολυ @MetallicGR

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now