venisk

Msi 980ti gaming 6g

Recommended Posts

Αντε ηρθε!Μεγια καλοριζικη και καλο λιωσιμο.Πολυ ομορφη και beefy.Τζαμι ταιριαξε!

By the way ή η dell μου εχει τοσο τελεια εντονα χρωματα ή η gskill εχει απιστευτο κοκκινο ηλεκτρικ χρωμα :P λογικα και τα δυο!

O/C Results και asic please :call:.. αμα σου παιζει η vram 8ghz εισαι τζαμι.....Εμενα παιζει και πιο πανω :gizmo:

Link to comment
Share on other sites

Αντε ηρθε!Μεγια καλοριζικη και καλο λιωσιμο.Πολυ ομορφη και beefy.Τζαμι ταιριαξε!

By the way ή η dell μου εχει τοσο τελεια εντονα χρωματα ή η gskill εχει απιστευτο κοκκινο ηλεκτρικ χρωμα :P λογικα και τα δυο!

O/C Results και asic please :call:.. αμα σου παιζει η vram 8ghz εισαι τζαμι.....Εμενα παιζει και πιο πανω :gizmo:

Ευχαριστώ Γιάννη! Και τα 2 παίζουν είναι απίστευτο το κόκκινο που χουν οι άτιμες και απίστευτη η οθόνη σου :) 66.7 έχει asic έδωσα + 150mhz πυρήνα και 200mhz μνήμη και πήγε 1473/1850 με το boost, δοκίμασα attila και metro LLR χωρίς smaa 75 fps στο ένα 115 στο άλλο με smaa 50 και 103 αντίστοιχα βέβαια αυτό αλλάζει τραγικά ανάλογα το μέρος κλπ. Θα δοκιμάσω να δω αν τραβάει παραπάνω.

Δοκίμασα και με 1497 πυρήνα και 1890 μνήμη μια χαρά παίζει :)

Edited by venisk
Link to comment
Share on other sites

Να περιμένετε και το δικό μας review :hehe:

Και θυμάμαι την κάρτα στα γραφεία εκεί σε μια άκρη παρατημένη και τώρα συνειδητοποιώ οτι δεν έχει βγει review ακόμα... :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Και θυμάμαι την κάρτα στα γραφεία εκεί σε μια άκρη παρατημένη και τώρα συνειδητοποιώ οτι δεν έχει βγει review ακόμα... :shifty:

Την συγκεκριμένη κάρτα θυμάσαι ή κάποια δίδυμη αδερφή της?

Link to comment
Share on other sites

Την συγκεκριμένη κάρτα θυμάσαι ή κάποια δίδυμη αδερφή της?

Όχι την ίδια φυσική κάρτα που έχεις μέσα στο pc, αλλά μια MSI GTX 980 TI.

Έχω και εικόνα. :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now