Recommended Posts

Εμένα αυτό το κουτάκι - αν και ξέρετε πως είμαι στριμμένος με τα κουτιά - μου φάνηκε συμπαθητικό.

Αρχικά το φινίρισμά του είναι ένα level πιο πάνω απ'ότι είχα συνηθίσει.

Η στιβαρότητα του όταν πας να το πιάσεις-κουνήσεις επίσης.

Και τέλος αυτό που μου έχει κάνει εντύπωση είναι πως στην πραγματικότητα είναι

πιο φαρδύ απ'ότι φαίνεται σε όλα τα reviews/previews/videos/unboxings/παρουσιάσεις

αλλά λόγω του σχεδιασμού του δεν το καταλαβαίνεις.

Τα freeform και όλα τα συναφή έπρεπε να τα είχε κάνειε δώ και καιρό η CM κατ'εμέ!

Αναμένουμε και τα υπόλοιπα νέα προϊόντα της να βγάλουμε πόρισμα :T:

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια για το review! Το κουτάκι φαίνεται πολύ ποιοτικό & σίγουρα το όλο concept είναι ένα θετικό βήμα από την Cooler Master.

Σε μία γρήγορη αναζήτηση εδώ στην Ελλάδα, βρήκα ότι η τιμή του MasterCase 5 ανέρχεται στα 139,90? & του MasterCase 5 Pro στα 169,90?, προπαραγγελία (για 30/10/2015) από γνωστό ηλεκτρονικό κατάστημα.

Link to comment
Share on other sites

:T: για το ωραιότατο review και για εμένα θετική έκπληξη ήταν η τιμή στο τέλος. Καθώς διάβαζα το review και το χάζευα, πίστευα ότι θα έκανε περισσότερα.

Με ένα 360άρι μπροστά, γίνεται εύκολα κουκλί και δεν είναι χαοτικά μεγάλο ώστε να δείχνει out of place ένα μονόκαρτο σύστημα :)

Link to comment
Share on other sites

:T: για το ωραιότατο review και για εμένα θετική έκπληξη ήταν η τιμή στο τέλος. Καθώς διάβαζα το review και το χάζευα, πίστευα ότι θα έκανε περισσότερα.

Με ένα 360άρι μπροστά, γίνεται εύκολα κουκλί και δεν είναι χαοτικά μεγάλο ώστε να δείχνει out of place ένα μονόκαρτο σύστημα :)

Με 2x 360 μπροστά και 2 κάρτες καλύτερα; (Real teaser)

Link to comment
Share on other sites

Δεν μ αρέσουν τα κουτιά με τα χερούλια πάνω κ αυτό το κουτί δεν αποτελεί εξαίρεση! Μπράβο γα την ελευθερία που δίνει αλλά απλά δεν...:)

Ωραίο το review.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now