hwbot

HwBox Hellas O/C Team: PiFast Scores

Recommended Posts

πιστεύω το wr είναι εφικτό με τις μνήμες @ln2 ...μπράβο Άρη :T:

τελικά αυτά τα bbse που είχαμε πάρει τότε αποδείχτηκαν διαμάντια...πρέπει να δοκιμάσω και εγώ πάλι τα δικά μου στον κρύο με την extreme :)

Link to comment
Share on other sites

πιστεύω το wr είναι εφικτό με τις μνήμες @ln2 ...μπράβο Άρη :T:

τελικά αυτά τα bbse που είχαμε πάρει τότε αποδείχτηκαν διαμάντια...πρέπει να δοκιμάσω και εγώ πάλι τα δικά μου στον κρύο με την extreme :)

Aντε ντε τι τα λιβανίζεις και ψάχνεις για PSC παγωσέτα ρίχτους και 2V να δεις για πότε θα στρώσουν. Τώρα τελευταία αρχίζω και hiprizo με τα ρεύματα... :D :D

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=461]George_o/c[/MENTION]

Πες και εδώ κανένα tweak αν υπάρχει.

http://www.hwbox.gr/hwbox-hellas-o-c-team-2d-team/8370-pifast-tweax.html

Το κύριο πράγμα που σε νοιάζει είναι να είναι καθαρό το OS και να τρέχεις το hexusfastR ^^

Στο laptop αν δεν μπορείς να περάσεις καθαρή 7άρα εγκατάσταση, τρέξε τουλάχιστον σε diagnostic mode, θα σου δώσει κάμποσο. Ίσως με την 2η φορά να σου βγάλει και καλύτερο score.

Link to comment
Share on other sites

5η θεσούλα μου έβγαλε την ψυχή ο willamete λέμε! [MENTION=1152]caution[/MENTION] Εσύ μου τον είχες στείλει αυτόν το 2012, αφιερωμένο εξαιρετικά :hehe:

image_id_1501452.jpeg

Και 4η θέση validation :) Χτύπησε τα 2.5GHz+ για πλάκα για validation, με καλύτερη ψύξη θα πάρει τις πρωτιές τούτος ;)

George_oc`s CPU Frequency score: 2549.75 mhz with a Pentium 4 1.9 GHz Willamette s478

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now