hwbot

HwBox Hellas O/C Team: PiFast Scores

Recommended Posts

Τελικα το δευτερο cpu που παιρνω απο καθε γενια επεξεργαστων μου βγαινει "συμπαθητικο" :D

Το θεμα ειναι πως τωρα που το πετυχα,σχεδον εχουν ξεκινησει οι διακοπες μου,και ειμαι στο εξοχικο μου στη Σαλαμινα,οποτε και δε θα μπορω να benchαρω για κανα μηνα.Με βλεπω να κουβαλαω τα πραματα στο εξοχικο και να μου τα πεταει η γυναικα μου στη θαλασσα :P

Γρηγορη πρωτη δοκιμη κατ'ευθειαν στο αζωτο,μιας και το δευτερο σταδιο του cascade εχει στεγνωσει απο αιθυλενιο.

26500a6757d85a2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γενικά Bill η sniper τα πάει μια χαρά απο ρολόγια απο μνήμες και bios πάσχει!

Phil στα είπα και στο τηλ. είχα υποψιές για 6800 :D το cpu ειναι πολύ δυνατό αφου ακούει και το ρεύμα :T: αντε να το δούμε και σε 3d τι κάνει!

Πάντως πρέπει να το παραδεχτέις τον τελευταίο καιρό ειμαι τυχερούλης με τα cpu :P

Link to comment
Share on other sites

Τελικα το δευτερο cpu που παιρνω απο καθε γενια επεξεργαστων μου βγαινει "συμπαθητικο" :D

Το θεμα ειναι πως τωρα που το πετυχα,σχεδον εχουν ξεκινησει οι διακοπες μου,και ειμαι στο εξοχικο μου στη Σαλαμινα,οποτε και δε θα μπορω να benchαρω για κανα μηνα.Με βλεπω να κουβαλαω τα πραματα στο εξοχικο και να μου τα πεταει η γυναικα μου στη θαλασσα :P

26500a6757d85a2.jpg

ωραιος ρε ψηλε! Κανε τωρα καμια Διακοπη και ελα σε κανα μηνα με την mve να τα σπασεις ολα!

Γρηγορη πρωτη δοκιμη κατ'ευθειαν στο αζωτο,μιας και το δευτερο σταδιο του cascade εχει στεγνωσει απο αιθυλενιο.

και μενα :hehe:

ηρθε ο σοφος σπιτι, Επεσε ο ευκαμπτος, φφφφσσσσσσσσσσςςς παει το αιθυλενιο :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Πάντως πρέπει να το παραδεχτέις τον τελευταίο καιρό ειμαι τυχερούλης με τα cpu :P

Τυχερούλης ?

Του άνοιξε λέμε :D

980X epic.

2600K αρκετά καλό.

3770K gucking food

Link to comment
Share on other sites

Γενικά Bill η sniper τα πάει μια χαρά απο ρολόγια απο μνήμες και bios πάσχει!

Phil στα είπα και στο τηλ. είχα υποψιές για 6800 :D το cpu ειναι πολύ δυνατό αφου ακούει και το ρεύμα :T: αντε να το δούμε και σε 3d τι κάνει!

Πάντως πρέπει να το παραδεχτέις τον τελευταίο καιρό ειμαι τυχερούλης με τα cpu :P

Αν υπολογισουμε τον 3770 σου ο οποιος ειναι ωραιοτατος και τον 3930 σου που παιζει 5,6G,νομιζω οτι ο 3770 που μου εφερες ηταν το κερασακι στην τουρτα :D

ωραιος ρε ψηλε! Κανε τωρα καμια Διακοπη και ελα σε κανα μηνα με την mve να τα σπασεις ολα!

και μενα :hehe:

ηρθε ο σοφος σπιτι, Επεσε ο ευκαμπτος, φφφφσσσσσσσσσσςςς παει το αιθυλενιο :hehe:

Τωρα που θα την κανει και ο Μορτης για διακοπες,λεω να του απαγαγω την Gene και να την παρω να κανει διακοπες στην μαγευτικη Σαλαμικονο :rolleyes:

Οι ιστοριες με την γκαντεμια του Σοφοκλη μου θυμιζουν τις ταινιες "Βλεπω το θανατο σου" :harhar:

Και ενα ενδεικτικο του πως παιζει το cpu με νερο:

[media]

[/media]
Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε παιδια.Παλιοκατασταση.Ουτε 7G δε παιζει το ριμαδι(αν και κανα 6,9G pi μπορει και να το δωσει,μιας και στην αρχη της δοκιμης,πριν αρχισω να τον κουραζω,εφτασε ενα pi32M στα 5,8G μεχρι τη δεκατη λουπα με 1,8 ρευμα) :D

Link to comment
Share on other sites

Επισης ! Εσενα σου εκατσε λαχειο παλι ! :D

Μια γρηγορη δοκιμη ετρεχε στα 6560Mhz 3dmark05 με 1.84v . Δε δοκιμασα παραπανω ρολογια , γιατι η 7970 μας εβγαλε την πιστη μεχρι που τελικα πρεπει να τον ηπιε λιγακι ... :D

Οποτε ειμαι στο ψαξιμο . Εχουμε 2 RMA 7970 στην πορεια . Υπομονη .

Edited by Stelaras
Link to comment
Share on other sites

και μενα :hehe:

ηρθε ο σοφος σπιτι, Επεσε ο ευκαμπτος, φφφφσσσσσσσσσσςςς παει το αιθυλενιο :hehe:

Ωραιος !! :D

Κανονισε να το αφησεις να χρονισει και μετα να την πατησεις σαν τον Γοριλλα και να τρεχουμε να αλλαζουμε μοτερ ...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now