hwbot

HwBox Hellas O/C Team: PiFast Scores

Recommended Posts

με 7 δεν ξερω με 6,5 ομως μπορη γιατη δεν εχω αλλο fsb με νερο η αερα στην rampage και εχω και ενα δευτερο προβλημα με τον επεξεργαστη δεν ξερω που εχη coldbug γιατη εχθες επεζα αναμεσα

απο -170~-18ΧΧ δεν διαβαζη αλλο το θερμομετρο που εχω και μου κλεινη τωρα στους ποσου -190~-195 δεν ξερω θα δανειστο ενα θερμομετρο απο τον hipro η τον gpr και θα μαθο:read:

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι στιγμής τα περισσότερα retail κομμάτια που έχουν κυκλοφορήσει και οι κάτοχοι τους έχουν ποστάρει αποτελέσματα, έχουν cold bug από τους -90 και πιο μετά. Η μεγάλη σφαγή έγινε με τα ES κομμάτια.

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τη λενε για τους phenom ΙΙ 2 πραγματα μου αρεσαν σε αυτο το cpu

1)μπουταροντας στα vista και οσο φορτονε ακομα τα προγραματα εκανες οτι ηθελες παταγες να ανοιξουν το pi to cpuz και ανοιγαν αμεσως αμεση αποκριση

2)με 1.55 volt και 3,9-4.0 ghz δοκιμες επιανες τη extreme 120 πανω απο το cpu και ηταν παγωμενο λες και το pc ηταν κλειστο ?:call:..

Link to comment
Share on other sites

Έχει δίκιο ο Γιώργης (tsan). Σαν συστηματάκι λέει τρελά για benches ... ;) Το κακό είναι ότι οι περισσότεροι που παίρνουν τον 940, τον βάζουν κάτω από cascades/ln2, και όσοι δεν παίζουν με extreme cooling μένουν πολύ πίσω στα scores :(

Link to comment
Share on other sites

Έχει δίκιο ο Γιώργης (tsan). Σαν συστηματάκι λέει τρελά για benches ... ;) Το κακό είναι ότι οι περισσότεροι που παίρνουν τον 940, τον βάζουν κάτω από cascades/ln2, και όσοι δεν παίζουν με extreme cooling μένουν πολύ πίσω στα scores :(

[intel addicted]Kαι για bench καλοί είναι αλλά όχι και σε σχέση με τους intel...[/intel addicted]Ναι συμφωνώ αυτό που λες για τις ψύξεις ίσως είναι ένα από τα πράγματα που πρέπει να αλλάξει και στο bot...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now