jax7480

Επιλογή κινητού

Επιλογή κινητού  

18 members have voted

  1. 1. Επιλογή κινητού

    • iPhone 6s Plus 128GB
      9
    • Samsung Galaxy S6 Edge+ 64GB
      7
    • Microsoft Lumia 950 XL 32GB
      2


Recommended Posts

Ακόμα έχω ενδοιασμούς. Σκέφτομαι μήπως επειδή το iOS είναι τόσο "κλειδωμένο" με κάποια πράγματα, θα με εκνευρίσει από τις πρώτες μέρες...

Link to comment
Share on other sites

Και μενα αναβαλεται η αγορα μεχρι τα Χριστουγεννα και βλεπουμε.

Αφου την κανω την δουλεια μου γμτ με το Note.

Μονο με την καμερα του εχω προβλημα αλλα οκ...υπομονη..

Αλλα εγω εχω σιγουρη την επιλογη συσκευης για τοτε..!!!Εκτος δραματικης αλλαγης!!

Link to comment
Share on other sites

Συγγνωμη το Note5 δεν θα ερθει ΚΑΘΟΛΟΥ Ευρωπη?

Γενικα η για τον πρωτο χρονο κυκλοφοριας του?

Οι περισσότεροι που έχουν στην Ελλάδα τα αγοράζουν με κονέ από Τουρκία.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ πουλάνε note 5 Ζάχο. Αν θες σου αγοράσω πες μου. Max 10 ημέρες θέλει το EMS...

Θα το πάρω μάλλον από UK μέσω πωλητή της εταιρείας που έχουμε εκεί, οπότε όλα καλά. Απλά περιμένω το αφεντικό για να τον ρωτήσω και λείπει μέχρι την Παρασκευή.

Link to comment
Share on other sites

Αν υπήρχε σαν επιλογή το Note 5, δε θα συζητούσαμε τώρα. Αλλά η μαλ@κω η Samsung αποφάσισε να μας κρεμάσει άσχημα...

Carrier leak suggests the Galaxy Note5 is coming to Europe in January - GSMArena.com news

Αν και το Samsung θα ήταν η τελευταία μου επιλογή.

Edited by FrOsT
Link to comment
Share on other sites

Δεν παίζει να περιμένω μέχρι Γενάρη. Αν μπορέσω να το φέρω από UK καλώς, αλλιώς θα πάρω το iPhone.

Την πατησα με το s6 γιατι το πηρα απο ebay.uk πριν 1,5 μηνα και βλεπω προχθες οτι το νοτε5 εχει ιδια τιμη με s6 οποτε νοεμβρη που παω ελλαδα με βλεπω να το σκοτωνω σε κανα φιλο και να παρω νοτε. ebay.uk δεν στελνουν νορβιγια? συνηθως κανουν ship εκτως uk

Link to comment
Share on other sites

Το Νοτε 5, 64GB που θέλω έχει 760 λίρες, αλλά το θέμα δεν είναι τα λεφτά. Το θέμα είναι να μπορέσω να το φέρω.

Είναι λίγο πολύπλοκο το όλο σκηνικό οπότε την Παρασκευή θα ξέρω αν τελικά θα το φέρω.

Πάντως για το iPhone 6s Plus άλλαξα γνώμη. Επειδή ξέρω τον εαυτό μου και είμαι πεπεισμένος πως θα εκνευριστώ με τις όλες αλλαγές

αν δεν μπορέσω να φέρω το Note 5, θα πάω για το S6 Edge+ και σε περίπτωση που η Samsung αποφασίσει να φέρει το Note στην Ευρώπη, θα το αλλάξω.

Link to comment
Share on other sites

Δεν διάβασα τις υπόλοιπες σελίδες αλλά η γνώμη μου είναι g4,iphone 6s plus,samsung s6 edge+ με αυτήν την σειρά. Και εξηγώ.. Το g4 είναι για μένα το πιο στρωτό κινητό.Πολύ γρήγορο, τέλειο λογισμικό,πολύ καλή οθόνη και μεγάλη,sd, αφαιρούμενη μπαταρία, την καλύτερη κάμερα σε κινητό.

Για το 950 δεν ξέρω πως σου ήρθε αλλά δεν έχω δει ακόμα κάτι review κλπ.. οπότε δεν θα το σκεφτόμουν μέχρι να δω τι και πως. Το iphone 6s plus πολύ καλό με τους περιορισμούς του κλασσικά αλλά ότι πιο γρήγορο υπάρχει. Τώρα για το s6 δεν έχω να πω κάτι γιατί αν και τέλειο hardware έχει software που δεν με τραβάει.

υγ από όσο θυμάμαι σου την έσπασε που δεν είχε αφαιρούμενη μπαταριά και sd το note οπότε σκέψου σοβαρά και το g4.Άμα είχα τα λεφτά θα το είχα πάρει χθες. Πιστεύω το καλύτερο all around κινητό με android

Edit :

Πόσο πιο μπάλα πρέπει να πηγαίνει ένα τηλέφωνο!!!!!!!!! Ανέβασα αυτό το βίντεο γιατί δεν έχει νόημα να γράφω :hehe:

[video=youtube;LIHu2YdbSlc]https://www.youtube.com/watch?v=LIHu2YdbSlc&feature=youtu.be

Αυτό το κινητό ποιο είναι; Σου κολλάει καθόλου το Tapatalk όταν scrollaρεις σε πολλά ποστ;

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Edited by Omerta
Link to comment
Share on other sites

Στο video που ανέβασα είναι το note 4 μου. Ανάλογα αν έχω καλό ίντερνετ όπως στο wifi όχι αν είμαι στα data και δεν πιάνει καλά φυσικά και κολλάει όπως όλα για να φορτώσει.

Link to comment
Share on other sites

Note 5...20 ώρες single charge. Δυστυχώς το είχα μόνο για μια ημέρα οπότε ίσως κρίνω λάθος. Αύριο πρέπει να το δώσω.

Πάντως πολύ speedάτο κινητό.

Edited by sofos1990
Link to comment
Share on other sites

Τελικά θα φέρω Note 5 από UK. Βρήκα και 64αρι που ήθελα οπότε όλα καλά.

Θα κατέβω σήμερα σε ένα Samsung store να δω τα χρώματα (βασικά το μαύρο και το ασημί θέλω να δω) για να δω ποιο θα πάρω.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now