MetallicGR

Το LG G4 θα είναι το πρώτο smartphone που θα δεχτεί Android 6

Recommended Posts

[NEWS_IMG=Το LG G4 θα είναι το πρώτο smartphone που θα δεχτεί Android 6]http://www.hwbox.gr/images/news_images/lg2.jpg[/NEWS_IMG] Το πρώτο non Nexus smartphone της αγοράς που θα λάβει επίσημα αναβάθμιση στο νέο λειτουργικό της Google ανακοινώθηκε και θα είναι το LG G4.

Το G4 Marshmallow update θα έρθει σταδιακά ξεκινώντας από την Πολωνία σύμφωνα με ανακοίνωση της LG πριν φτάσει σε άλλες Ηπείρους όπως τις ΗΠΑ, την υπόλοιπη Ευρώπη και την Ασία. Ο Chris Yie, αντιπρόεδρος και επικεφαλής marketing στο τμήμα LG Mobile δήλωσε πως η LG είναι η πρώτη εταιρία που θα λανσάρει το νέο update για το Android 6 Marshmallow. Σε αυτό βέβαια, βοηθάει το γεγονός ότι η LG είναι η κατασκευάστρια εταιρία του Nexus 5X που ανακοινώθηκε στις 29 Σεπτμβρίου, οπότε είχε όλο τον χρόνο διαθέσιμο για να ξεκινήσει άμεσα την ανάπτυξη του λογισμικού και για τις "δικές της" συσκευές.

[img_alt=Το LG G4 θα είναι το πρώτο smartphone που θα δεχτεί Android 6]http://www.hwbox.gr/members/2195-albums570-picture54040.png[/img_alt]

Link to comment
Share on other sites

;P..;P..

Εγώ περιμένω Marshmallow ready phones να πάρω με το συμβόλαιο^^

Άσχετο, αλλά μου έλεγε ένας τύπος ότι μπορείς να κάνεις ναζάκια ( τύπου "φεύγω, μου δίνουν περισσότερη επιδότηση αλλού" ) για να πάρεις μεγαλύτερη επιδότηση από την πρώτη που σου υπολογίζουν.

Αν έχεις όρεξη, ψαξ' το ;)

Link to comment
Share on other sites

Άσχετο, αλλά μου έλεγε ένας τύπος ότι μπορείς να κάνεις ναζάκια ( τύπου "φεύγω, μου δίνουν περισσότερη επιδότηση αλλού" ) για να πάρεις μεγαλύτερη επιδότηση από την πρώτη που σου υπολογίζουν.

Αν έχεις όρεξη, ψαξ' το ;)

εχει τετοια ακομα ορεξη να έχεις,

αλλά και πάλι εγώ έκανα το συμβόλαιο και με είπαν ξερω γω επειδή δεν ήθελα κινητο ντε και καλα εκεινη την στιγμή έλα οποτε θες και πες μας έσπασε το παλιο να το δούμε ^^ γιατι το συμβόλαιο είναι 2 χρόνια εξωτερικό γαρ ^^

Link to comment
Share on other sites

Αυτα δουλευαν πολυ παλια..τωρα εχουν σφίξει τα πραγματα..

Sent from my Note 3

Ακόμα δουλευουν αυτά τα ναζάκια πάντως.

Φύγε για μια ημέρα από την Cosmote στην Vodafone και όταν σε πάρουν τηλέφωνο

ζήτα ότι θέλεις....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now