MetallicGR

Το πρώτο μεγάλο update για τα Windows 10 λανσάρει η Microsoft

Recommended Posts

Μόλις την πέρασα απο το insider (Έκδοση 10511 ΛΣ 10586.3) και πέραν της αισθητικής βελτίωσης πάει νεράκι.

Πολύ smooth ανταπόκριση !!!!!

Πάντως στο asus t100 δεν πέρασε.Κόλησε στην εγκατάσταση drivers και μετά απο εξαναγκασμένη επανεκκίνηση έκανε roll back.

Ελπίζω απο το windows update να έχει καλύτερη τύχη.

Έχω ένα παρόμοιο asus tablet και κόλλησε και μένα στην εγκατάσταση drivers. Τελικά βρήκα πως αν βγάλεις την SD από πάνω λύνεται. Τελικά έκανε το update, αλλά τώρα δεν υπάρχει αυτόματη περιστροφή οθόνης. Fail. :-P

Στο PC και στο laptop δεν είδα κάποιο πρόβλημα μέχρι στιγμής.

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα παρόμοιο asus tablet και κόλλησε και μένα στην εγκατάσταση drivers. Τελικά βρήκα πως αν βγάλεις την SD από πάνω λύνεται. Τελικά έκανε το update, αλλά τώρα δεν υπάρχει αυτόματη περιστροφή οθόνης. Fail. :-P

Στο PC και στο laptop δεν είδα κάποιο πρόβλημα μέχρι στιγμής.

Τα πέρασα και εγώ στοΤ100 χωρίς την sd.

Link to comment
Share on other sites

και ερχόμουν να ρωτήσω αν έχει κανείς προβλήματα... καθότι στο 24χ7 μηχανάκι μου δεν κατάφερε τελικά να το περάσει μετά από αρκετές κιόλας προσπάθειες (από 12/11 που ήρθε η ειδοποίηση). Κάτι αν θυμάμαι καλά για τον χώρο στο μικρό κρυφό partition έβγαζε και αποτύγχανε. Τώρα δεν το εμφανίζει καν σαν διαθέσιμο (μου λεει δεν υπάρχουν νέες ενημερώσεις).

στο λάπτοπ πέρασε με την πρώτη...

Link to comment
Share on other sites

Λογικό, εδώ δεν την παλεύουν κανονικά pc, laptop τόσο χρονών με turion τι να κάνει το κακόμοιρο? :hehe: Εμένα δεν μου χει βγάλει κανένα update ακόμα.

Κάτσε...εννοείς πως έχεις Laptop με (AMD) Turion?

Μετά το iPhone 6 και το 6S βγαίνει στην φόρα πως έχεις και AMD?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now