MetallicGR

Διαθέσιμη η Windows 10 Mobile Insider Preview build 10586

Recommended Posts

[NEWS_IMG=Διαθέσιμη η Windows 10 Mobile Insider Preview build 10586]http://www.hwbox.gr/images/news_images/microsoft.jpg[/NEWS_IMG] Οδεύοντας όλο και πιο κοντά στην επίσημη κυκλοφορία του OS στις φορητές συσκευές της Microsoft.

Η πιο πρόσφατη Insider Preview των Windows, 10586, διορθώνει πολλά προβλήματα των προηγούμενων εκδόσεων ενώ προσθέτει ορισμένες χρήσιμες δυνατότητες όπως την μεταφορά εφαρμογών στην κάρτα μνήμης. Την ίδια στιγμή, η Microsoft έχει βελτιώσει και την απόκριση του λειτουργικού συστήματος κυρίως κατά την εναλλαγή εφαρμογών μειώνοντας και τα Loading times. Η αναβάθμιση έχει γίνει διαθέσιμη στους χρήστες του Fast Ring καθώς βρίσκεται ακόμα σε πρώιμο στάδιο ανάπτυξης ενώ αναφέρθηκαν και προβλήματα στην αναβάθμιση από την 10581.

Ουσιαστικά πρόκειται για παρόμοια έκδοση με αυτή που έρχεται με τα τελευταία Lumia smartphones.

[img_alt=Διαθέσιμη η Windows 10 Mobile Insider Preview build 10586]http://www.hwbox.gr/members/2195-albums570-picture55279.png[/img_alt]

Link to comment
Share on other sites

Αν και γελάμε με τις εφαρμογές @ mobile - για να είμαι ειλικρινής θα ήθελα να έχω ένα για να δω πως είναι το integration με τα desktop w10 και τις cloud εφαρμογές της MS.

Link to comment
Share on other sites

Πως γινεται να περάσω και εγώ αυτήν την έκδοση στο 640ΧL μου?

Φιλαράκι θα σου συνιστούσα να μην ασχοληθείς καν με όλο αυτό, και γω Windows Phone έχω και άπλα περιμένω. πολλά bugs και το loading για άνοιγμα και εναλλαγή εφαρμογών είναι κυριολεκτικά άπειρο, μείνε ως έχεις πραγματικά. :)

Link to comment
Share on other sites

Φιλαράκι θα σου συνιστούσα να μην ασχοληθείς καν με όλο αυτό, και γω Windows Phone έχω και άπλα περιμένω. πολλά bugs και το loading για άνοιγμα και εναλλαγή εφαρμογών είναι κυριολεκτικά άπειρο, μείνε ως έχεις πραγματικά. :)

Λες ε?

Αρα να περιμένουμε το Official έτσι? λενε για τέλος νοεμβριου πραγματικα είναι το μόνο πράγμα που περιμένω από Windows..

Xbox πήρε.. Pc πήρε όλα έίναι έτοιμα..

Link to comment
Share on other sites

Λες ε?

Αρα να περιμένουμε το Official έτσι? λενε για τέλος νοεμβριου πραγματικα είναι το μόνο πράγμα που περιμένω από Windows..

Xbox πήρε.. Pc πήρε όλα έίναι έτοιμα..

Καλά άσε τι λένε, και για 29 Ιουλίου πρέπει να είπαν, μετά το πήγαν για το τέλος του Σεπτέμβρη με αρχές του Οκτώβρη, και τώρα για τέλος Νοεμβρίου! Ας κάνουν όσο θέλουν δεν υπάρχει θέμα, άπλα να ναι κάλο.

Η αλήθεια είναι ότι χρειάζεται ένα Update τα WP, έμενα προσωπικά μου είναι πολύ πρακτικό ως έχει τώρα, άλλα χρειάζεται το ρημάδι το update, και σίγουρα να κάνουν κάποιες εφαρμογές συμβατές σε όλα τα WP.

Φυσικά και να μείνεις ως έχεις, αν και έχω την εντύπωση όμως ότι αν δεν σου αρέσουν τα "10" μπορείς να γυρίσεις πίσω στα "8", τώρα πόσο ασφαλές είναι αυτό για την συσκευή δεν το γνωρίζω :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now