Recommended Posts

[NEWS_IMG=Νέα ASUS Maximus VIII Hero Alpha μητρική]http://www.hwbox.gr/images/news_images/rog.jpg[/NEWS_IMG] Η νέα μητρική προσθέτει στη μητρική της ASUS νέα χαρακτηριστικά όπως USB 3.1 controller και υποστήριξη DDR4 πάνω από 3800MHz.

Η Hero μητρική με το Z170 Chipset της ASUS έρχεται πλέον με αρκετές βελτιώσεις, όπως αποκλειστικό USB 3.1 controller και υποστήριξη μνημών DDR4 με ταχύτητες πάνω από 3800MHz. Η μητρική διατηρεί την εμφάνιση της "απλής" M8 Hero καθώς και χαρακτηριστικά όπως τις διπλές θύρες 32Gbps U.2 για NVMe, έως τρεις PCI Express RAID συσκευές και βέλτιστη συνδεσιμότητα με 2×2 802.11 AC MU-MIMO WIFI. Παράλληλα, μέσω της τεχνολογίας 5-Way Optimization μπορείτε να υπερχρονίσετε με ασφάλεια τον υπολογιστή.

Η ASUS θα κυκλοφορήσει την Maximus VIII Hero Alpha μέσα στην επόμενη εβδομάδα όπως σημειώνει η πηγή.

[img_alt=Νέα ASUS Maximus VIII Hero Alpha μητρική]http://www.hwbox.gr/members/2195-albums570-picture55598.png[/img_alt]

Link to comment
Share on other sites

Το ξερω, απλα ηθελα να δω ποσοι ειστε μαζι μου, γιατι ειλικρινα περα απο το o/cing η cpu δε νοιωθει τιποτα...

Οταν θα πεσουν λιγακι οι DDR3 τοτε θα φορτωσω λιγο πραμα πανω και θα ειμαι οκ για πολυ καιρο...

Μονο μια VGA σε 2-3 χρονια απο τωρα και θα ειμαι παλι μια χαρα.

Ατιμο marketing κλεινεις τα καλυτερα σπιτια...

Οφειλω να παραδεχτω παντως οτι οσο πανε και τις mobo τις κανουν πανεμορφες. Θυμαμαι την πρωτη μου

m/b, Epox... Λες και ησουν s/w engineer και προγραματιζες σε assembly ενοιωθες...

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορείς δώσε τα και πάρε μαζί με την asus 6700k ddr 4 να βλέπεις το αριθμό να γουστάρεις!! :hehe: Βοηθάω στην λογική επιλογή! :hehe: Δεν αξίζει εκτός αν το 6700k τον φτιάχνει ο [MENTION=950]Sebastian[/MENTION] και έχει sebastian cores..εκεί πατάει και 5960x και xeon και την nasa και όλα! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now