MetallicGR

Η Samsung θα προσπαθήσει να ξαναβρεθεί στην κορυφή με το Galaxy S7

Recommended Posts

[NEWS_IMG=Η Samsung θα προσπαθήσει να ξαναβρεθεί στην κορυφή με το Galaxy S7]http://www.hwbox.gr/images/news_images/samsung4.jpg[/NEWS_IMG] Νέες πληροφορίες για το handset αναφέρουν πως το smartphone θα εφοδιάζεται με πληθώρα φουτουριστικών χαρακτηριστικών.

Οι απογοητευτικές πωλήσεις των πιο πρόσφατων μοντέλων της Samsung, έχουν ωθήσει την εταιρεία στην αναζήτηση των χαρακτηριστικών και των σημείων "G" που θα την βοηθήσουν να ξανα-ανέβει στην κορυφή των πωλήσεων. Το Galaxy S7 λέγεται ότι θα φέρει πληθώρα τέτοιων χαρακτηριστικών όπως οθόνη με αισθητήρα πίεσης και USB Type-C θύρα για γρήγορη φόρτιση και ταχύτερη μεταφορά δεδομένων. Οι πηγές υποστηρίζουν πως το hardware θα δει την ανάλογη υποστήριξη από το TouchWiz software του Android που θα έχει προεγκατεστημένο, ενώ ήδη γίνεται γνωστό πως το Galaxy S7 θα το δούμε κατά τη διάρκεια του WMC 2016 στη Βαρκελώνη.

[img_alt=Η Samsung θα προσπαθήσει να ξαναβρεθεί στην κορυφή με το Galaxy S7]http://www.hwbox.gr/members/2195-albums570-picture56738.png[/img_alt]

Edited by MetallicGR
Link to comment
Share on other sites

Που να δεις το edge+

Την έχω δει Ζάχο - δεν θα έλεγα ότι μου φάνηκε καλύτερη.

Βασικά, δεν έχω δει κινητό με καλύτερη οθόνη από το απλό S6 για να το πω πιο απλά... but that's me!

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά επειδή τα είδα και τα 2 δίπλα-δίπλα, νομίζω πως και το S6 Edge αλλά και το Edge+ έχουν καλύτερη οθόνη αλλά μπορεί να είναι και θέμα δικό μου.

Μόνο του Note 5 δεν έχω δει ακόμα αλλά δεν νομίζω να έχει διαφορές.

Link to comment
Share on other sites

Θα προσθέσουν ακόμα ένα πορτάκι για micro sd στο s7 και στο note.

Τα edge δεν θα έχουν sd.

Force touch, type C, ακόμα γρηγορότερη φόρτιση και βελτιώσεις σε low light καταστάσεις στην κάμερα.

Εμφανισιακά λίγα έως και τίποτα θα αλλάξει.

Οθόνη το έχουν πιάσει το νόημα και τώρα που αυξάνονται οι πωλήσεις panel σε άλλους κατασκευαστες στα δικά τους πρέπει να βάζουν τις καλύτερες. Το μόνο που φοβάμαι είναι μην την κάνουν 4κ...

Μεγαλύτερες μπαταρίες δεν θα έβλεπαν, λέμε τώρα.

Sent from my MI 2S using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now