MetallicGR

Τον Ιανουάριο θα δούμε το Rise of the Tomb Raider στο PC!

Recommended Posts

[NEWS_IMG=Τον Ιανουάριο θα δούμε το Rise of the Tomb Raider στο PC!]http://www.hwbox.gr/images/news_images/adventure3.jpg[/NEWS_IMG] Σύμφωνα με το Amazon France, το οποίο ανάρτησε το παιχνίδι στο διαδικτυακό κατάστημά του, θα έχει διαθέσιμο τον τίτλο για PC μέσα στον Ιανουάριο.

Η Λάρα Κρόφτ επιστρέφει σε νέες περιπέτειες, αυτή τη φορά στην πλατφόρμα του PC. Το Rise of the Tomb Raider κυκλοφόρησε ως time exclusive για το Xbox One και μόνο της Microsoft ενώ σύμφωνα με τις πληροφορίες που έρχονται τώρα στην επιφάνεια θα το δούμε και σε PlayStation 4 αλλά στο τέλος του 2016. Οι κάτοχοι ενός Υπολογιστών θα μπορούν να το παίξουν από τις αρχές του έτους, με βάση την ανάρτηση του Amazon France. Μέχρι στιγμής δε γνωρίζουμε τις ελάχιστες απαιτήσεις του τίτλου για το PC όμως θα μάθουμε λίαν συντόμως!

[img_alt=Τον Ιανουάριο θα δούμε το Rise of the Tomb Raider στο PC!]http://www.hwbox.gr/members/2195-albums570-picture56818.png[/img_alt]

Link to comment
Share on other sites

Αλλη μια σειρα απο την οποια δεν εχω παιξει ουτε ενα παιχνιδι...

Και δεν συγκινουμαι και καθολου !!

Έχω παίξει - τότε - το πρώτο! Δεν μπορείς να καταλάβεις πόση αίσθηση είχε κάνει... ακόμα θυμάμαι τον πρώτο λύκο που σκότωσα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

To 1o το ειχα παιξει λιγακι σε ενα φιλο μου.... μιλαμε για '98 '99 αν θυμαμαι καλα ?

Οπως το επιασα ετσι το αφησα... χαχαχαχαχα απο τοτε ειχα ξενερωσει, φαντασου.

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα και εγώ μην φανταστείς ότι έχω ακολουθήσει στενά την σειρά, απλά στην εποχής μετά το Battlezone (το παλιό) και πριν το Quake, οτιδήποτε ήταν "3D" απλά καθόσουν και έπαιζες :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Πω πω καψιμο παλι. :sneakiness:

To 1o το ειχα παιξει λιγακι σε ενα φιλο μου.... μιλαμε για '98 '99 αν θυμαμαι καλα ?

Οπως το επιασα ετσι το αφησα... χαχαχαχαχα απο τοτε ειχα ξενερωσει, φαντασου.

Το 1ο ηταν ψιλό-μαπα και βαρετο.Πολεμουσες κυριως ζωα στην ζουγκλα.

Edited by venisk
Link to comment
Share on other sites

Είχα παίξει κι εγώ Tomb Raider, όχι το πρώτο όμως, πρέπει να ήταν το 2ο και το 3ο. Δεν τα κατάλαβα ποτέ αυτά τα games τότε. Δεν σημαίνει ότι δεν θα το "δοκιμάσω" τώρα όμως να δω τι πουλιά πιάνει η Λάρα :hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now