AndreasJuve

Αγορα Tv monitor

Recommended Posts

Γεια σας παιδια, ειμαι καινουργιος εδω και θα θελα την πολυτιμη βοηθεια σας.

Θελω να παρω καινουργια οθονη για τον υπολογιστη απλα θα την ηθελα και για τηλεοραση-πιο σπανια-.

Το δίλημμα μου ειναι 24" ή 28;;; μηπως η 28αρα οταν θα την δουλευω στο pc θα μου ναι κουραστικο;

Link to comment
Share on other sites

Θέλεις να έχει μέσα δέκτη εννοείς ή ότι έχεις δέκτη στον υπολογιστή σου;

Γιατί καλά monitors με δέκτες δεν έχω δει πολλά χρόνια τώρα... επίσης δεν μας λες χρήση / τιμή κτλ...

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω θεμα το να εχει δεκτη γτ ετσι κι αλλιως εχω αποκωδικοποιητη, απλα κεραια θελω να παιρνει αλλα επισης να εχει βισμα HDMI για το PC.

Γυρω στο 250αρι υπολογιζα το πολυ 300-σκεφτομαι κια για δοσεις- χρηση: ενα 3 ωρακι την μερα παιζω παιχνιδια και σερφαρω στον ιντερνετ ταινιες κτλ

TV δεν πολυβλεπω αλλα θα θελα να χει βισμα κεραιας

Link to comment
Share on other sites

Την πηρε γνωστος μου και εχει συνδεσει πανω το pc και το ps3 του.

Και τα δυο εχουν αψογη εικονα στα παιχνιδια και την TV για τη φυση

του προϊοντος.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!! Βρηκα το παρακατω μοντελο, πηγα και το ειδα δλδ και μου αρεσε στο ματι κ σαν εικονα και σαν μεγεθος για την χρηση που την θελω.

SAMSUNG UE-28J4100 - Τηλεοράσεις - Εικόνα Ήχος | Ηλεκτρονική

Ειναι και Samsung και μπορω να κανω διακανονισμο και με δοσεις οποτε ολα κομπλε!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!! Βρηκα το παρακατω μοντελο, πηγα και το ειδα δλδ και μου αρεσε στο ματι κ σαν εικονα και σαν μεγεθος για την χρηση που την θελω.

SAMSUNG UE-28J4100 - Τηλεοράσεις - Εικόνα Ήχος | Ηλεκτρονική

Ειναι και Samsung και μπορω να κανω διακανονισμο και με δοσεις οποτε ολα κομπλε!

Δεν ειναι full hd οποτε οχι. καλυτερα την lg που σου ειπαν τα παιδια η κατι παρομοιο
Link to comment
Share on other sites

Για τηλεοραση καλη ειναι, για οθονη υπολογιστη δεν νομιζω... Εχει 1366χ768 αναλυση σε 28' και θα φαινεται πολυ πιξελ οταν εισαι σε κοντινη αποσταση (θα κουραζει)

Σιγουρα η Lg που σου προτεινουν ειναι πολυ ανωτερη.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παιδιά πήρα αυτή που έχει προσφορά το πλαίσιο στα 209? (32" full HD). Την έχω 2 μέρες και μπορώ να πώ ότι είμαι αρκετά ευχαριστημένος. Δεν είναι IPS ούτε συγκρίνεται με lg/samsung αλλά προσωπικά δεν είχα περιθώριο στο budget για ακριβότερη.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now