Recommended Posts

Γιώργη έχεις υπόψην σου ότι το wPprime v2.00 δεν θα το δεχτούν στο hwbot ε;

Btw, wPrime v1.43 > v2.00 > v1.55 που χρησιμοποιούμε τώρα. :time:...

Μεγάλη τους βλακεία στο hwbot, βολεύτηκαν με το 1.55 που δεν έχει κανένα bug και αφήνουν όλα τα υπόλοιπα. Τουλάχιστον στο v2.00 το validation (upload score) λειτουργεί :(....

Link to comment
Share on other sites

Αύριο πρέπει να το ρίξω οπωσδήποτε κάτω από 17sec για να πάρω την 4η θέση.. και αν γίνει κανα θαύμα και την 3η.. Δυστυχώς κάπου εδώ τελειώνουν τα MHz του απ' ό,τι κατάλαβα.. :(

wpr32.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εγω σας τα 'λεγα παλιότερα για την BloodRage ;)

Μήπως να την πάρω πίσω από τον ξάδερφο ? :D

Μπα, αφού θα τον δώσω τον 950, δεν αξίζει, εξ' άλλου θα με φάει αν του πω ότι του παίρνω την mobo :D

p.s. mortis powah ;)

Link to comment
Share on other sites

...χεχε thanks boys ...καλά πάει και η δικία μου αλλα σαν του tsan δεν είναι δεν πειράζει ουτως η άλλως 980 θα μπεί πάνω :D

...πάντως cold boot με την μήτρική αυτή δεν βρήκα ούτε με τον 940 ουτε με τον 950 που ήταν τσεκαρισμένος σε 760-762 ότι είχε στους -85 και εγώ μπούταρα στους -100 άνετα!!

Καλή Ανάσταση παίδες :D :D

@cascade

w329505460.jpg

Edited by mortisboy
Link to comment
Share on other sites

τον 950 που ειχα τον αγορασε ο stealth κλαψ πολυ θα ηθελα να τον δοκιμασω σε αυτη την μητρικη που ξερω τη blck εχει αν δεν εμενε απο blck cpu θα παει πανω +100mhz απο τι ειχα πεξει τοτε με την evga:(

Link to comment
Share on other sites

Βλεπω κατι πρωτιες τις τσιμπησες με το λαπτοπ.

Κι εγω εψαχνα να δω αν ανεβαινει το λαπτοπ (Τ4200) αλλα δεν δουλεψε κανενας clock generator στο SetFSB. Μαλλον μονο με διαφορα Windows αν δοκιμασεις και ισως αν κατεβει κανα timing στις μνημες.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω εψαχνα να δω αν ανεβαινει το λαπτοπ (Τ4200) αλλα δεν δουλεψε κανενας clock generator στο SetFSB. Μαλλον μονο με διαφορα Windows αν δοκιμασεις και ισως αν κατεβει κανα timing στις μνημες.

Αν δεν ανεβαίνει με clockgen & setfsb δεν θα ανέβει με τίποτα άλλο... :)

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν ανεβαίνει με clockgen & setfsb δεν θα ανέβει με τίποτα άλλο... :)

Ναι, ο επεξεργαστης δεν ανεβαινει με τιποτα τελικα. Ευτυχως δουλευει το Memset και μια 10η θεση στο Superpi την εφτασα. Τωρα θα δοκιμασω και 32Μ και μπορει να τα ανεβασω και στο BOT.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now